Haštalská, Staré Město - Praha 1 | 1
Haštalská, Staré Město - Praha 1 | 2
Haštalská, Staré Město - Praha 1 | 3
Haštalská, Staré Město - Praha 1 | 4
Haštalská, Staré Město - Praha 1 | 5
Haštalská, Staré Město - Praha 1 | 6
Haštalská, Staré Město - Praha 1 | 7
Haštalská, Staré Město - Praha 1 | 8
Haštalská, Staré Město - Praha 1 | 9
Haštalská, Staré Město - Praha 1 | 10
Haštalská, Staré Město - Praha 1 | 11

Byt 3 izbový

Interiér 138 m2

Praha 1, Staré Město, Haštalská

Svetlý byt s vysokými stropmi, veľkými izbami a interiérom harmonicky kombinujúcim pôvodnú noblesu s modernými prvkami je umiestnený na 2. poschodí historického pavlačového domu. Mystická lokalita v Starom Meste plná romantických krivoľakých uličiek sa rozkladá len kúsok od Staromestského námestia.

Vstupný priestor bytu tvorí pavlač zdobená pôvodnými vitrážovými oknami. Nasleduje hala, odkiaľ možno vstúpiť do obývacej izby, kuchyne, kúpeľne a na hostinskú toaletu. Veľkoryso poňatá obývacia izba s jedálňou je presvetlená množstvom južne orientovaných okien, na juh smerujú i obe spálne. Z hlavnej spálne je prístup do priechodnej kúpeľne s vaňou, 2 umývadlami, walk-in sprchou, toaletou a skrytou nikou na kotol a práčku.

Súčasťou vybavenia je nábytok na mieru, množstvo dômyselných úložných priestorov, kuchynská linka oblých tvarov so spotrebičmi Siemens (vrátane XXL indukčnej varnej dosky), dizajnové sklenené radiátory, drevené špaletové okná, podlahové vykurovanie v kúpeľni alebo pôvodné masívne dvere. Vykurovanie plynovým kotlom Vaillant. V dome nie je výťah, prístup k bytu je po historickom schodisku s pohodlnými nízkymi schodnicami.

Zrekonštruovaná budova stojí v štvrti dýchajúcej históriou, v jednosmernej ulici neďaleko Staromestského námestia aj námestia Republiky. Kúsok od domu funguje kaviareň, niekoľko reštaurácií vrátane vyhlásenej La Degustation, športoviská, obchody s delikatesami, Divadlo v Dlouhé alebo klub Roxy s galériou NoD. Priamo vo dvore domu funguje rodinné centrum YMCA, pár krokov vedie do jaslí, materskej i základnej školy. V blízkom komplexe Anežského kláštora je krásna záhrada Za svatyněmi.

Podlahová plocha 137,8 m2.

Okrem bežných prehliadok nehnuteľností ponúkame tiež videoprehliadky v reálnom čase napríklad cez aplikáciu WhatsApp, FaceTime, Messenger alebo Skype.

Cena € 829 528
Celková plocha 138 m2
Parkovanie Nie
Pivnica Nie
PENB G
Referenčné číslo 34182

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.