Mykonos | 1
Mykonos | 2
Mykonos | 3
Mykonos | 4
Mykonos | 5

Byt 3 izbový

Interiér 60 m2

Mykonos, Južný Egeis

Rekreačné štúdio s terasou je súčasťou najznámejšieho rezidenčného komplexu s recepciou a bazénom nachádzajúcom sa v hlavnom meste ostrova Mykonos s príjemným stredomorským podnebím.

Jednotka o výmere 60 m2 ponúka otvorený výhľad na mesto a západy slnka. V interiéri je priestranná obývacia izba, plne vybavená kuchyňa, 2 pohodlné spálne so spoločnou kúpeľňou a toaleta. Pred obývacou izbou a hlavné spálňou je veľká polokrytá terasa s vstavanou pohovkou a jedálenským stolom.

Obyvatelia môžu využívať nonstop recepciu a spoločný bazén. Len pár krokov sú vzdialené kozmopolitné reštaurácie, bary a obchody, v susedstve stojí očarujúci hotel Belvedere. Ostrov je dostupný trajektami z Atén alebo leteckými spojmi priamo až na ostrov.

Interiér 60 m2.

Cena € 550 000
Celková plocha 60 m2
Parkovanie Áno
Pivnica Nie
PENB G
Referenčné číslo 36489

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.