Zvěřinova, Strašnice - Praha 3 | 1
Zvěřinova, Strašnice - Praha 3 | 2
Zvěřinova, Strašnice - Praha 3 | 3
Zvěřinova, Strašnice - Praha 3 | 4
Zvěřinova, Strašnice - Praha 3 | 5
Zvěřinova, Strašnice - Praha 3 | 6
Zvěřinova, Strašnice - Praha 3 | 7
Zvěřinova, Strašnice - Praha 3 | 8
Zvěřinova, Strašnice - Praha 3 | 9
vybavenie v cene

Byt 2 izbový

Interiér 66 m2, balkón 6 m2

Praha 3, Strašnice, Zvěřinova

Novostavba kompletne vybaveného bytu s východne orientovaným balkónom poskytujúcim nerušené výhľady do širokého okolia sa nachádza na 8. podlaží rezidenčného projektu Tulipa Třebešín zasadeného do susedstva vilovej zástavby a niekoľkých parkov na rozhraní Žižkova a Malešíc.

Praktickú dispozíciu tvorí obývacia izba s kuchyňou, jedálňou a balkónom, spálňa, priestranná predsieň s walk-in šatníkom a kúpeľňa (s vaňou, WC, umývadlom a prípojkou na práčku).

K štandardu patria plastové okná, laminátové podlahy Parador, sanitárne zariadenia Villeroy & Boch, vaňa Kaldewei, bezpečnostné protipožiarne vstupné dvere a centrálne vykurovanie. Kuchyňa je nemeckej značky Novel so spotrebičmi Electrolux (varná doska indukčné), praktický úložný priestor ponúka vstavaná skriňa v predsieni. Kúpna cena zahŕňa interiérové ​​vybavenie a pivnicu, súčasný majiteľ je ochotný postúpiť nájom parkovacieho státia v podzemnej garáži priamo v dome.

Rezidenčný projekt bol vystavaný v r. 2017 pri vilovej štvrti Třebešín vedľa parku Jiřího Kahena, v pešom dosahu rozľahlého revitalizovaného Malešického parku. V blízkosti funguje niekoľko športovísk vrátane tenisových kurtov, priamo pri dome bude čoskoro dokončený supermarket. Dopravné spojenie zaisťujú autobusy, cesta do centra (k prestupnej stanici Florenc) trvá necelú štvrťhodinu, 4 minúty jazdy je vzdialená stanica metra linky A a električková zastávka Želivského.

Celková plocha 65,9 m2, balkón 5,9 m2, pivnica cca 3 m2.

Cena € 297 710
Služby Kč 3 000
Celková plocha 72 m2
Balkón 6 m2
Parkovanie Áno
Pivnica Áno
PENB G
Referenčné číslo 38238

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.