Leškova, Staré Mesto - Bratislava I | 1
Leškova, Staré Mesto - Bratislava I | 2
Leškova, Staré Mesto - Bratislava I | 3
Leškova, Staré Mesto - Bratislava I | 4
Leškova, Staré Mesto - Bratislava I | 5
Leškova, Staré Mesto - Bratislava I | 6
Leškova, Staré Mesto - Bratislava I | 7
Leškova, Staré Mesto - Bratislava I | 8
Leškova, Staré Mesto - Bratislava I | 9
exkluzívne

Byt 4 izbový

Interiér 121 m2, balkón 7 m2

Bratislava I, Staré Mesto, Leškova

Priestranný slnečný 4-izbový byt s balkónom situovaný na 4. podlaží novostavby s výťahom v Starom Meste na Leškovej ulici. K bytu prislúchajú dve parkovacie státia za príplatok.

Dispozícia bytu pozostáva zo vstupnej haly so vstavanými skriňami a walk-in šatníkom, z veľkej obývacej miestnosti spojenej s kuchyňou o rozlohe 52 m2 a troch samostatných slnečných izieb s veľkoformátovými oknami. Z obývacej izby je vstup na osvetlený veľkorysý balkón so skleneným zábradlím. Pre zabezpečenie komfortu je k dispozícii samostatná toaleta s bidetom a umývadlom a veľká priestranná kúpeľňa s vaňou, murovaným sprchovým kútom a druhou toaletou.

Štandard bytu tvoria laminátové podlahy, hliníkové okná, klimatizácia. Kuchynská linka je vybavená vstavanými elektrospotrebičmi vrátane umývačky riadu. K bytu prináležia dve parkovacie státia. V budove funguje naviac susedská knižnica, ako i kancelária správkyne celého objektu.

Lokalita ponúka jednoduchý prístup do centra, v pešej dostupnosti je viacero vyhľadávaných kaviarní, barov a reštaurácií, prevádzky služieb a občianskej vybavenosti. Neďaleko domu je tiež park na Námestí slobody a Prezidentská záhrada.

Interiér 121 m2, balkón 7 m2.

Cena priestoru 523.200 EUR s DPH (možný odpočet DPH).
Cena garážového státia 18.000 EUR s DPH.
Cena parkovacieho státia v uzavretom dvore 12.000 EUR s DPH.

Cena € 523 200
Služby € 180
Celková plocha 128 m2
Balkón 7 m2
Parkovanie 1x garážové státie + 1x parkovacie miesto v uzavretom dvore
Pivnica Nie
PENB C
Referenčné číslo 38727

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.