Svoboda & Williams používa súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
Ok

Informácie

Byt, 3 izbový

Bývanie v samom srdci Prahy, výhľad na pamiatky, dostatok priestoru i súkromia. Priestranný klimatizovaný podkrovný mezonet s 30metrovou terasou do vnútrobloku a s úžasným priamym výhľadom na Pražský hrad, Petřín a historické budovy Starého Mesta sa nachádza v najvyššej úrovni noblesného secesného domu na prestížnej adrese Parížskej triedy v blízkosti nábrežia Vltavy a Staromestského námestia.

Z obývacej izby čiastočne otvorenej do krovu možno po pár schodíkoch vstúpiť do pôvabnej pracovne vo "veži", nad obývacou časťou je priestranná galéria vhodná pre knižnicu, relaxačný kút, prípadne druhú pracovňu. Na vstupnej úrovni bytu sa ďalej nachádza jedáleň a kuchyňa, spálňa s kúpeľňou (sprcha, toaleta) a toaleta pre hostí. Schodisko v kuchyni vedie na poschodie k vstupu na strešnú terasu. Na tomto podlaží je umiestnená otvorená hlavná spálňa so solitérnou vaňou, kúpeľňou (sprcha, toaleta) a vybaveným šatníkom.

Byt bol dokončený v r. 2002 a bol rekonštruovaný medzi rokmi 2011-2012. Na podlahách je dubové drevo z trámov zo 16. storočia a tehlová dlažba, v kúpeľniach podlahové kúrenie. Okná sú drevené. Obývačku zútulňuje funkčný krb. Súčasťou vybavenia je tiež 5 klimatizačných jednotiek a alarm. Vykurovanie plynovým kotlom. Terasa ponúka príjemné posedenie pod pergolou. Dom je upravený, má reprezentatívne spoločné priestory so zachovanými a repasovanými pôvodnými prvkami vrátane vitrážových dverí, výťah vedie do medziposchodia. V garážach hotela oproti domu možno prenajať parkovacie státie.

Atraktívna poloha kombinuje luxus Parížskej ulice s malebnosťou krivoľakých uličiek bývalého Židovského mesta, okolie poskytuje široký výber z mnohých reštaurácií a kaviarní, sú tu obchody, kultúrne pamiatky, ale aj školy a lekárske služby. Len pár krokov vedie k električkovej zastávke, stanica metra linky A Staromestská je vzdialená cca 6 minút chôdze. Lokalitu spríjemňujú parčíky, cez most možno dôjsť k schodisku do Letenských sadov.

Interiér 217,2 m2, terasa 27,6 m2.

Pôdorys

 • Pôdorys 1
 • Pôdorys 2

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  Cena na vyžiadanie
 • Podlahová plocha
  218 m²
 • Terasa
  28 m²
 • Celková plocha
  245 m²
 • PENB
  G
 • Referenčné číslo
  38925
 • Na stiahnutie

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie byty v lokalite Hlavné mesto Praha

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.