Svoboda & Williams používa súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
Ok

Informácie

Byt, 4 izbový

Prémiový byt kompletne zariadený renomovanou dizajnérkou ponúka vysoko moderné bývanie v historických kulisách, ktorých unikátnu atmosféru nemožno ničím nahradiť. Atraktívna lokalita na rozhraní Starého a Nového Mesta, v pokojnejšej časti centra metropoly a zároveň v obklopení všetkých služieb.

Veľkorysé priestory bytu na 4. podlaží sú rozdelené na viac než 60metrový obytný priestor s otvorenou kuchyňou a jedálňou, hlavnú spálňu s šatníkom, en-suite kúpeľňu (s oddelenou toaletou) a solitérnou vaňou, ďalšie 2 spálne, centrálnu kúpeľňu, chodbu, technickú miestnosť a vstupnú halu s hosťovskou toaletou.

Byt presvetľujú veľké okná smerujúce do tichej staromestskej ulice. K vybaveniu patria nové parkety z masívneho dubu (3x olejovaného a voskovaného), nové vstupné dvere, repasované pôvodné okná s látkovými roletami s elektrickým pohonom, stolárske prvky na mieru (kuchyňa, vstavané skrine ai. od spoločnosti Lege Artis), kuchynské spotrebiče Gaggenau, práčka a sušička Miele, inteligentný systém elektroinštalácie KNX od lídra na trhu spoločnosti GIRA, biokrb značky Planika, taliansky nábytok Baxter a ďalšie zariadenia od luxusných značiek, talianske dizajnové svietidlá, kúpeľňové vybavenie a batérie nezameniteľnej značky Gessi. V kúpnej cene sú zahrnuté aj umelecké diela od Evy Sakuma a Tomáša Nemca. Parkovanie je možné priamo v budove alebo v podzemných garážach blízkych obchodných domov Kotva a Palladium. Budova disponuje recepciou.

K pohodlnému bývaniu prispieva dosah všetkých služieb. Za pár minút chôdze možno dôjsť k staniciam všetkých troch liniek metra a na električkové zastávky, neďaleko sa nachádzajú aj najdôležitejšie pražské stanice – Hlavná a Masarykova. V okolí sú divadlá (jedno priamo v budove), reštaurácie, kaviarne, galérie aj športoviská a školy všetkých stupňov. Kto zatúži po pokoji v tieni stromov, má na dosah záhradu Za svätyňami, park Lannova alebo na opačnej strane rieky Letenské sady.

Interiér 196,7 m2.

Okrem bežných prehliadok nehnuteľností ponúkame tiež videoprehliadky v reálnom čase cez WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype a pod.

Pôdorys

 • Pôdorys 1

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  2 051 714 €
 • Poplatky za služby
  Nezahrnuté
 • Celková plocha
  197 m²
 • PENB
  G
 • Referenčné číslo
  39108
 • Na stiahnutie

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie byty v lokalite Hlavné mesto Praha

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.