Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Byt, 4 izbový

Veľkoryso poňatý mezonetový byt so západnou terasou a parkovaním práve vzniká nadstavbou bytového domu v príjemnej zelenej lokalite pražského Smíchova priamo pri parku Dívčí hrady s pasúcimi sa koňmi, pri prírodnej pamiatky Ctirad a súčasne len pár minút jazdy od pešej zóny na Andělovi a práve vznikajúcej novej štvrti Smíchov City. Dispozičné riešenie novostavby ponúkne vo vstupnej úrovni (4. podlažie domu) hlavnú spálňu s walk-in šatníkom a en-suite kúpeľňou, ďalšie 2 spálne, centrálnu kúpeľňu, technickú miestnosť s prípojkou na práčku a sušičku a priestrannú predsieň so schodiskom do horného podlažia. To je koncipované ako otvorený obytný priestor s kuchyňou, jedálňou a západne orientovanou terasou s výhľadom do zelene.

Byty budú odovzdané dokončené v danom štandarde developera. Vykurovanie plynovým kotlom. Parkovanie je riešené parkovacími miestami na vlastnom pozemku.

Lokalita je ideálna pre pokojné rodinné bývanie. Pár krokov od domu je vyhliadka v prírodnej pamiatke Ctirad, odkiaľ vedú chodníky na Dívčí hrady, kde je výbeh divokých koní, na Děvín i do rozľahlého Prokopského údolia. V pešom dosahu je materská škola s výučbou angličtiny, farmárska predajňa, samoobsluha aj vyhlásená reštaurácia, asi 1 km je vzdialená základná škola, športoviská s plaveckým bazénom a posilňovňou, tenisové kurty. Dopravné spojenie zabezpečuje autobus (cesta k stanici metra trvá 7 minút), v blízkosti sa plánuje obnoviť železničná zastávka, kde bude zastavovať prímestský vlak na smíchovskej stanici. Neďaleko tiež vzniká moderná štvrť Smíchov City, v rámci ktorej bude vybudovaná lávka cez zrýchlený prístup k stanici metra Smíchovské nádražie.

Podlahová plocha 145,2 m2, terasa 6,8 m2.

Pôdorys

 • Pôdorys 1

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  921 710 €
 • Podlahová plocha
  145 m²
 • Terasa
  7 m²
 • Celková plocha
  152 m²
 • Parkovanie
  Áno
 • Pivnica
  -
 • PENB
  G
 • Referenčné číslo
  39762
 • Na stiahnutie

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie byty v lokalite Hlavné mesto Praha

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.