Svoboda & Williams používa súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
Ok

Informácie

Byt, 5 izbový

Luxusný klimatizovaný penthouse s terasami, priamym vstupom z výťahu, dokonalým súkromím, všetkými oknami s výhľadom do zelene a vonkajším bazénom s protiprúdom je súčasťou unikátneho rezidenčného projektu XY Na Hřebenkách s nepretržitou recepciou aj ostrahou, fitness, wellness a parkovaním. Projekt je zasadený do zelene južného svahu na rozhraní Prahy 5 a 6 neďaleko parku Ladronka, Petřínskych sadov a záhrady Klamovka.

Na vstupnej úrovni bytu (7. NP) sa nachádza priestranná obývacia izba s jedálňou, kuchyňou a vstupom na 70 m2 veľkú terasu, ďalej pracovňa s átriom, spálňa s en-suite kúpeľňou, toaleta a upratovacia miestnosť. Horné poschodie tvorí veľká otvorená galéria (pracovňa, druhá obývacia izba) prepojená s terasou s podsvieteným bazénom, 2 spálne s kúpeľňami a komora.

Súčasťou špičkového vybavenia je krb, lakované podlahy z exotickej dreviny Padouk v obytných miestnostiach, v priestore okolo bazéna prírodný mramor, travertínové obloženie átria, drevené obloženie a vstavaný nábytok v dyhách exotických drevín, sanita značky Villeroy & Boch, batéria Jado a Grohe, kuchynská linka s doskou z lešteného kameňa, vstavanými spotrebičmi AEG, Miele a Electrolux, bezpečnostné vstupné dvere, interiérové ​​dvere so svetlou výškou až do stropu, zabudované reproduktory a premietacie plátno alebo dômyselné úložné priestory. Veľa denného svetla prepúšťajú veľkoplošné hliníkové okná Schüco, ktoré je možné zatieniť elektricky ovládanými roletami. Optimálnu teplotu je možné nastaviť vďaka klimatizácii, vykurovanie je riešené centrálnou plynovou kotolňou. V kúpnej cene sú zahrnuté 2 garážové státia a 2 pivnice.

Poloha umožňuje rýchle spojenie do centra aj obchodno-zabavného centra na Anděli, v pohodlnom dosahu je Francúzske lýceum, prestížne gymnázium Jána Keplera, privátna základná škola Cesta k úspechu, štátna ZŠ aj MŠ. Lokalitu spríjemňuje množstvo zelene, a to v parku Ladronka, záhrade Klamovka, neďalekých rozľahlých Petřínskych sadoch i privátnych záhradách tradičnej rezidenčnej štvrti Na Hřebenkách.

Interiér 278,56 m2, terasy 71,69 m2 a 20,6 m2, átrium 25,6 m2, bazén 26,18 m2, pivnice 7,88 m2 a 7,54 m2.

Pôdorys

 • Pôdorys 1
 • Pôdorys 2

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  Cena na vyžiadanie
 • Podlahová plocha
  279 m²
 • Terasa
  144 m²
 • Celková plocha
  423 m²
 • Parkovanie
  Áno
 • Pivnica
  Áno
 • PENB
  C
 • Referenčné číslo
  40100
 • Na stiahnutie

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie byty v lokalite Hlavné mesto Praha

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.