Svoboda & Williams používa súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
Ok

Informácie

Byt, 4 izbový

Štýlové bývanie v komornej rezidenčnej vile na atraktívnom mieste na Vinohradoch s krásnymi výhľadmi na centrum aj Hradčany. Mezonetový byt na 4. a 5. podlaží vily z r. 1924 s iba 12 jednotkami poskytne dokonalé súkromie, elegantné vzdušné priestory aj vysoký štandard.

Už na vstupnej úrovni sa ponúkajú prvotriedne výhľady z okien obývacej izby s budúcou otvorenou kuchyňou, takže aj pri varení sa pôjde kochať pohľadnicovými výhľadmi na dominanty metropoly vrátane Pražského hradu, do košatých korún stromov alebo na Hlavnú stanicu pripomínajúcu z výšky modelovú železnicu. Ďalej je na tomto podlaží kúpeľňa, vstupná hala a schodisko. V podkroví presvetlenom veľkými ateliérovými oknami v manzardovej streche sú z chodby prístupné 3 spálne, z toho 2 s vlastnými kúpeľňami. Tretia spálňa môže byť využitá ako veľký šatník alebo pracovňa.

Byt je ponúkaný v stave white walls, budúci majiteľ má možnosť kompletného dokončenia podľa dohody. Priečky sú murované tehlami Porotherm s akustickou izoláciou, okná sú replikami existujúcich špaletových drevených okien s prípravou na vonkajšie žalúzie, strešné okná drevo-hliníkové. Vstupné dvere sú v historizujúcom vzhľade, protipožiarne a bezpečnostné tr. 3, domový telefón má prípravu na videotelefón. V každej miestnosti je zásuvka vysokorýchlostného internetu Cetin, v byte je príprava na inteligentný systém domácnosti Akuvox. Teplo je riešené podlahovým vykurovaním napojením na centrálnu kotolňu s tepelným čerpadlom vzduch-voda, doplneným o plynové kotly. Tepelné čerpadlo v lete preberá funkciu chladenia. K bytu prislúcha garážové státie v automatickom parkovacom systéme v suteréne domu prístupnom výťahom, v suteréne je tiež kočíkáreň. Vstup do budovy, vjazd do garáže aj ovládanie výťahu je na čip.

Dôstojná vila stojí uprostred veľkej záhrady v úplne pokojnej bočnej ulici pri starostlivo udržiavaných Riegrových sadoch s veľkým detským ihriskom, záhradnou reštauráciou i plaveckým bazénom. Kúsok od domu je materská a základná škola alebo poliklinika, blízko je do kaviarní, reštaurácií i obchodov. Pár krokov od domu stavia autobusové spoje k prestupnej stanici Florenc, na Václavské námestie je možné dôjsť za pár minút pešo.

Podlahová plocha 144,4 m2.

Predaj formou postúpenia zmluvy budúcej kúpnej.

Pôdorys

 • Pôdorys 1
 • Pôdorys 2

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  1 641 699 €
 • Celková plocha
  149 m²
 • Parkovanie
  Áno
 • Pivnica
  Áno
 • PENB
  G
 • Referenčné číslo
  40375
 • Na stiahnutie

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie byty v lokalite Hlavné mesto Praha

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.