Pod Vachmajstrom, Nové Mesto - Bratislava III | 1
Pod Vachmajstrom, Nové Mesto - Bratislava III | 2
Pod Vachmajstrom, Nové Mesto - Bratislava III | 3
Pod Vachmajstrom, Nové Mesto - Bratislava III | 4
Pod Vachmajstrom, Nové Mesto - Bratislava III | 5
Pod Vachmajstrom, Nové Mesto - Bratislava III | 6
Pod Vachmajstrom, Nové Mesto - Bratislava III | 7
Pod Vachmajstrom, Nové Mesto - Bratislava III | 8
Pod Vachmajstrom, Nové Mesto - Bratislava III | 9
exkluzívne

Byt 2 izbový

Interiér 81 m2, terasa 17 m2, záhrada 260 m2

Bratislava III, Nové Mesto, Pod Vachmajstrom

Nadčasové bývanie na úpätí Malých Karpát s veľkou záhradou a terasou v lukratívnej bratislavskej štvrti ponúka tento slnečný byt na Kolibe. Spája výhody novostavby s modernými dizajnovými prvkami v prevedení vysokého štandardu kvalitných značiek. Prínosom lokality je samotné umiestnenie projektu v tichej slepej uličke na skok od srdca Bratislavy a zároveň v pešej blízkosti prírody. Byt je možné dispozične riešiť ako dvoj i trojizbový.

Byt sa ponúka v stave white-walls. K bytu je pripravený projekt od renomovaného architekta a výhercu viacerých ocenení C:E:Z:A:R. Dispozíciu tvorí vstupná chodba so vstavaným šatníkom, priestranná obývacia miestnosť s miestom pre kuchyňu a jedálenskú časť, ďalej spálňa, samostatný walk-in šatník, kúpeľňa so sprchou a samostatná toaleta. Vstup na terasu a do záhrady je cez veľkoplošné presklené dvere.

Štandardom vybavenia sú veľkoformátové hliníkové okná, exteriérové žalúzie, stropné chladenie, podlahové kúrenie v celom byte. Je tu realizovaná podlaha od OIKOS. Jedinečný bytový komplex na začiatku Malých Karpát je na skok do centra mesta a zároveň umiestnený v tichej časti v blízkosti prírody.

Okolie ponúka veľa možností pre cykloturistiku, letné i zimné športy či prechádzky po rozľahlých lúkach kolibskej prírody. V blízkom okolí sa nachádza občianska vybavenosť vrátane zastávok MHD, kaviarní, reštaurácií i škôl. V pešej blízkosti je umiestnená súkromná anglická škôlka, potraviny, pekáreň a obľúbený park Gaštanica s detským ihriskom rozprestierajúci sa na ploche 5 000 m2. Lokalita je obľúbená svojim samotným umiestnením v blízkosti prírody a zároveň v srdci mesta, ponúka rýchlu dostupnosť do centra mesta autom aj MHD.

Interiér 81 m2, terasa 17 m2, záhrada 260 m2

Cena € 450 000
Celková plocha 98 m2
Terasa 17 m2
Záhrada 260 m2
Parkovanie 1x garážové státie a 1x vonkajšie státie
Pivnica Nie
PENB A
Referenčné číslo 41082

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.