Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

2-izbový byt 2.1

Priamo na brehu jazera umiestnenom v novom rezidenčnom komplexe LuxApartments v Penati Golf rezorte ponúkame na predaj moderný 2-izbový apartmán. Apartmán je vhodný nielen pre milovníkov golfu, ale aj pre ľudí hľadajúcich víkendový únik z ruchu veľkomesta.

Dispozíciu apartmánu tvorí vstupná hala so vstavaným šatníkom, obývacia izba s kuchynským kútom a jedálenskou časťou, spálňa, kúpeľňa s prípravou na sprchový kút, samostatná toaleta. Z oboch izieb je vstup na loggiu s výhľadom na jazero. K bytu prináleží garáž na golfové autíčko ako i vonkajšie parkovacie státie za príplatok.

Všetky byty majú priamy výhľad na jazero a predáva sa v stave white walls. Stavba je moderná a ekologická z CLT panelov vyrábaných na mieru v Rakúsku, celkové prevedenie stavby je s vysoko kvalitných prírodných materiálov. Vybavenie zahŕňa vypínače a zásuvky značky NIKO, vzduchotechnika MITSUBISHI, vstupné bezpečnostné protipožiarne dvere, exteriérové tienenie Lockscreen.

Malebná a pokojná lokalita predstavuje dokonalý odpočinok v objatí prírody a súkromného rezortu Penati Golf resort s najlepším golfovým ihriskom na Slovensku, necelých 100 km od Bratislavy i Brna (väčšina cesty po diaľnici). V rozľahlom areáli rozprestierajúcom sa na niekoľko hektárovom pozemku sa dá oddychovať na množstvo spôsobov: okrem golfu je tu možnosť cykloturistiky, nordic walking, peších prechádzok, vodných bicyklov, člnkovania a plávania na jazere, ako i oddych na súkromnej pláži. Na svoje si prídu priaznivci športového rybolovu, tenisu či inline korčúľ. Nechýba ani detské ihrisko a reštaurácia.

V blízkosti projektu v Penati Golf Resort sa plánuje vybudovať nové centrum s wellness, farmárskymi potravinami, fresh marketom, reštauráciou či 24-hodinovým fitness.

Interiér 50 m2, loggia 9 m2

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  Cena na vyžiadanie
 • Podlahová plocha
  50 m²
 • Loggia
  9 m²
 • Celková plocha
  59 m²
 • Parkovanie
  2x vonkajšie parkovanie a garáž
 • Pivnica
  -
 • PENB
  A
 • Referenčné číslo
  41657
 • Informácie o projekte
 • Na stiahnutie

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie byty v lokalite Trnavský kraj

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.