Svoboda & Williams používa súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
Ok

Informácie

Byt, 3 izbový

Na predaj ponúkame priestranný byt s dvoma balkónmi, ktorý sa nachádza na 3. poschodí moderného bytového domu s výťahom a disponuje i spoločnou upravenou záhradou a podzemnou garážou, kde sú k bytu vyhradené 2 státia. Dom je súčasťou unikátnej lokality mestskej pamiatkovej zóny Praha - Tejnka, ktorá sa nachádza v susedstve parčíka a niekoľkých športovísk a v pešom dosahu parku Ladronka aj Petřínskych sadov.

Dispozičné riešenie ponúka obývacia izba s plne vybavenou kuchyňou a veľkým balkónom s výhľadom do záhrady vo vnútrobloku, 2 samostatné spálne z ktorých jedna má malý balkón, ďalej 2 kúpeľne (vaňa, bidet, toaleta/sprchovací kút, toaleta), samostatnú toaletu s priestorom na práčku a sušičku, walk-in šatník a vstupnú chodbu.

Dom bol skolaudovaný v r. 2017. Interiér vyniká množstvom vstavaných skríň a úložných priestorov. Podlahy sú drevené i dláždené a množstvo denného svetla zaisťujú veľké eurookná. K vybaveniu patria aj žulové parapety, dyhované bezpečnostné vstupné dvere, interiérové ​​dvere Sapeli vo vysokom lesku, batérie Hansgrohe, sanita Duravit, spotrebiče Bosch (vrátane umývačky riadu a indukčnej varnej dosky). Vykurovanie je centrálne (vrátane ohrevu vody). Kúpna cena zahŕňa pivničnú kóju a 2 parkovacie státia v garáží s automatickými bránami.

Pôsobivá je najmä atraktívna a pokojná lokalita Prahy 6, v blízkosti Pražského hradu. V pešom dosahu je materská a základná škola, v krátkej dojazdovej vzdialenosti je aj prestížne gymnázium J. Keplera alebo súkromna základna škola Dúhovka a Cesta k úspechu. Okolie ponúka množstvo možností športového vyžitia a to na blízkych štadiónoch alebo v parku Ladronka. Dopravné spojenie zaisťujú električky a cesta k najbližšej stanici metra Hradčanská trvá necelých 10 minút.

Podlahová plocha 95,86 m2, balkón 10,23 m2 a 1,34 m2. Vo vyhlásení vlastníka je jednotka vedená ako 4+kk, jednoduchou úpravou je možné pridať tretiu spálňu.

Okrem bežných prehliadok nehnuteľností ponúkame aj video prehliadky v reálnom čase cez WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype, atď.

Pôdorys

 • Pôdorys 1

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  677 903 €
 • Poplatky za služby
  7 090 Kč mesačne
 • Podlahová plocha
  96 m²
 • Balkón
  12 m²
 • Celková plocha
  107 m²
 • Parkovanie
  XL garážové parkovacie státie
 • Pivnica
  Áno
 • PENB
  B
 • Referenčné číslo
  42122
 • Na stiahnutie

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie byty v lokalite Hlavné mesto Praha

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.