Svoboda & Williams používa súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
Ok

Informácie

Byt, 3 izbový

Veľmi priestranný byt určený na rekonštrukciu, s balkónom a krásnymi výhľadmi na Petřín i Pražský hrad sa nachádza v pamiatkovo chránenom dome od významného staviteľa Vácslava Havla. Secesná budova navrhnutá architektom Osvaldom Polívkom stojí v prvej línii pri rieke, na Rašínovom nábreží pri prístavisku a v blízkosti Tančiaceho domu.

Byt na 5. podlaží tvorí priestranná vstupná hala, 4 izby, z toho jedna s arkierom a nádhernými výhľadmi, kúpeľňa, komora, balkón orientovaný do pokojného vnútrobloku.

Byt je v pôvodnom stave, nový majiteľ tak môže interiér vytvoriť úplne podľa svojich predstáv (vrátane kúpeľne a kuchyne). Sú tu zachované pôvodné parkety a dvojkrídlové obložkové dvere. Dom, ktorý postavil predok prezidenta Václava Havla, teraz prechádza kompletnou rekonštrukciou, má nové, zaujímavo členené drevené špaletové okná (repliky pôvodných), v rámci rekonštrukcie sa robia aj nové rozvody elektriny, plynu, optický kábel Cetin, upravujú sa spoločné priestory, pivnice, vchodové dvere aj vnútroblok. K bytu prislúcha veľká pivnica. Výťah vedie do medziposchodia.

Lokalita poskytuje všetko potrebné, v okolí fungujú kaviarne, reštaurácie a obchody, v pohodlnom pešom dosahu je Národné divadlo. Blízkosť Vltavy pridáva miestu na atraktivite najmä v teplých dňoch, kedy je možné posedieť na náplavke alebo vyraziť na niektorý z blízkych ostrovov s parkami. V dochádzkové vzdialenosti sú školy od materskej cez gymnázium až po vysoké, kúsok od domu je stanica metra a električková zastávka na Palackého námestí.

Podlahová plocha 169,2 m2, balkón 6,25 m2.

Pôdorys

 • Pôdorys 1

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  Cena na vyžiadanie
 • Podlahová plocha
  169 m²
 • Balkón
  6 m²
 • Celková plocha
  175 m²
 • Pivnica
  Áno
 • PENB
  G
 • Referenčné číslo
  42605
 • Na stiahnutie

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie byty v lokalite Hlavné mesto Praha

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.