Informácie

Byt, 2 izbový

Unikátny mezonetový loft v industriálnom štýle s 80metrovou terasou sa nachádza v objekte bývalého parného mlyna z r. 1909, ktorý sa pri poslednej rekonštrukcii premenil na atraktívne miesto na bývanie v lokalite so všetkými službami a rýchlym dosahom centra.

Vstupnú úroveň na 3. podlaží tvorí veľkoryso poňatá obývacia izba (83 m2), kúpeľňa s WC, komora a predsieň. O úroveň vyššie sa nachádza otvorená galéria, 2 spálne, šatník a kúpeľňa s WC. Súčasťou bytu je aj veľká strešná terasa s pergolou a letnou kuchyňou a výhľadom na zalesnený vrch Bohdalec.

Súčasný vzhľad dostal byt v r. 2018. V interiéri je pôsobivo skombinovaná trojvrstvová dubová podlaha s kamennou a tehlovou mozaikou Devon, povrch terasy je z brazílskeho dreva Garapa. Špičkové kuchynské spotrebiče nesú značky Miele (parná rúra s mikrovlnnou, rúra na pečenie, chladnička, mraznička), Liebherr (vinotéka) a Küppersbusch (varná doska, umývačka), sanita a armatúry Catalano, Hatria, Riho a Grohe, vykurovacie telesá Zehnder. Zdrojom tepla je centrálna plynová kotolňa. Zeleň na terase udržuje automatická závlaha Gardena. Súčasťou vybavenia sú aj bezpečnostné protipožiarne vstupné dvere s trezorovým zámkom, zabezpečovací systém s napojením na PCO, zabudovaný príručný trezor. Kúpna cena zahŕňa aj sedacie súpravy a jedálenské stoličky Natuzzi a nábytok zákazkovej výroby. K jednotke prislúcha garážové státie. Objekt bývalého parného mlyna je bez výťahu, bol vystavaný na začiatku 20. storočia podľa projektu Bohumila Grófa a posledná rekonštrukcia prebehla v r. 2004.

Štvrť Nusle sa v posledných rokoch stáva čoraz obľúbenejším miestom k životu, vznikajú tu príjemné podniky, do nových bytov sa sťahujú ľudia vyžadujúci kvalitné služby. Funguje tu všetka infraštruktúra a centrum je vzdialené okolo 10 minút jazdy električkou aj autom alebo 5 minút vlakom - stanica bude čoskoro vďaka novému podchodu pohodlne dostupná od domu pešo. Ďaleko nie je do parku Jezerka, na Tyršův vrch s športoviskami a tenisovými kurtami či na Bohdalec, prechádzkou možno pohodlne dôjsť aj do Grébovky.

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  718 538 €
 • Poplatky za služby
  5 300 Kč mesačne
 • Podlahová plocha *
  124 m²
 • Terasa
  79 m²
 • Celková plocha
  203 m²
 • Parkovanie
  garážové státie
 • Pivnica
  -
 • PENB
  G
 • Referenčné číslo
  42770
 • Na stiahnutie
* Výmera jednotky podľa bytového zákonníka. Plocha je tvorená súčtom vnútornej výmery všetkých miestností.

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie byty v lokalite Hlavné mesto Praha

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.