Svoboda & Williams používa súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
Ok

Informácie

Byt, 4 izbový

Priestranný a svetlý klimatizovaný mezonet s veľkou terasou do vnútrobloku sa ako jediný byt na poschodí rozkladá v najvyššom podlaží historického bytového domu stojaceho na atraktívnom mieste v širšom centre na Vinohradoch, v bočnej jednosmernej ulici pár krokov od náměstí Míru.

Vstupnú úroveň (6. NP domu) tvorí obývacia izba s otvorenou kuchyňou, jedálňou a vstupom na 20-metrovú terasu, ďalej 2 kúpeľne (1 veľká s vaňou), technická miestnosť s prípojkou na práčku a sušičku, svetlá predsieň s francúzskym balkónom, chodba a dvojúrovňová galéria s pracovným aj relaxačným kútom. V nižšom podlaží je hlavná spálňa s priestranným šatníkom a druhá spálňa. Obe úrovne bytu prepája pohodlné široké schodisko, na terasu orientovanú na severovýchod príjemne svieti po celý deň slnko, spálne majú juhozápadnú orientáciu.

Byt vznikol pôdnou nadstavbou v r. 2014. Na podlahách sú dubové parkety v klasickom vzore, okná sú drevené s dvojsklami, interiérové ​​dvere dyhované, vstupné dvere bezpečnostné. Väčšia kúpeľňa je obložená prírodným kameňom a má podlahové vykurovanie. Vykurovanie rieši plynový kotol Protherm, celý byt má klimatizáciu. Kuchyňa je vybavená vstavanými spotrebičmi Bosch a Samsung, v izbách sú vstavané skrine. K jednotke prislúcha pivnica. Dom je vybavený výťahom.

V tesnej blízkosti funguje plno kaviarní a reštaurácií, obchodov a služieb, materskej i základnej školy vrátane Lauderovej MŠ, ZŠ a gymnázia. Stanica metra a električková zastávka sú vzdialené necelých 5 minút chôdze. Elegantnú štvrť krášli mnoho parkov, v krátkej pešej vzdialenosti je romantická Grébovka, niekoľko upravených sadov a detských ihrísk.

Interiér 114,9 m2, terasa 20 m2, pivnica 5 m2.

Okrem bežných prehliadok nehnuteľností ponúkame aj videoprehliadky v reálnom čase cez WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype atď.

Pôdorys

 • Pôdorys 1
 • Pôdorys 2

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  883 320 €
 • Poplatky za služby
  5 530 Kč mesačne
 • Podlahová plocha
  115 m²
 • Terasa
  20 m²
 • Celková plocha
  135 m²
 • Pivnica
  Áno
 • PENB
  B
 • Referenčné číslo
  43986
 • Na stiahnutie

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie byty v lokalite Hlavné mesto Praha

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.