Všetky správy

12. máj 2021

To najlepšie z aktuálnej ponuky nehnuteľností v Bratislave

Portfólio Svoboda & Williams sa v uplynulých dňoch rozrástlo o unikátne nehnuteľnosti na najlepších bratislavských adresách. Všetky spájajú neopakovateľné výhľady, prvotriedne štandardy a maximálne súkromie s centrom mesta na dosah.

6-izbový penthouse s neopakovateľnými výhľadmi

Unikátny 6-izbový penthouse je skutočne prémiovou nehnuteľnosťou, a to najmä vďaka lukratívnej lokalite hradného kopca v Starom Meste. Ponúka neopakovateľné panoramatické výhľady na mesto z priestranných terás a veľkoformátových okien. Penthouse tvoria dva byty (4-izbový a 2-izbový), ktoré môžu byť využité samostatne i spolu. Strešné poschodie penthousu je dostupné výťahom len pomocou bezpečnostného čipu, maximálne súkromie umocňuje taktiež iba jeden sused na podlaží.

Prémiový mezonet na dunajskej promenáde

Tento 5-izbový mezonet situovaný priamo na žiadanej Dunajskej promenáde ponúka absolútny komfort v podobe diaľkovo ovládateľnej inteligentnej domácnosti, priestranných terás s výhľadmi na Dunaj či saunou a jacuzzi. Byt bol navrhnutý architektnonickým štúdiom a predáva sa zariadený, pričom k vybaveniu bytu patria veľkoformátové hliníkové okná s vonkajšími elektrickými hliníkovými žalúziami, vysoko kvalitné materiály vrátane nábytku na mieru, kamerový bezpečnostný systém, Siemens spotrebiče či teakové podlahy na terase. Atmosféru bytu naviac dopĺňajú všadeprítomné umelecké diela.

Štvorpodlažná vila na hradnom kopci

Práve vznikajúca budova štvorpodlažnej vily na hradnom kopci je rozdelená na dve takmer identické, samostatné 5-izbové vily. Tie uspokoja túžby i tých najnáročnejších – osobný výťah, garáž pre tri autá či hobby miestnosť s veľkou terasou a výhľadmi na rieku Dunaj sú súčasťou výnimočnosti tejto nehnuteľnosti. Vily je možné kúpiť v prevedení shell and core alebo v štandarde zahŕňajúcom drevené podlahy či sanitu Villeroy & Boch.

V prípade záujmu o prehliadku kontaktujte našu realitnú kanceláriu.

To najlepšie z aktuálnej ponuky nehnuteľností v Bratislave To najlepšie z aktuálnej ponuky nehnuteľností v Bratislave To najlepšie z aktuálnej ponuky nehnuteľností v Bratislave To najlepšie z aktuálnej ponuky nehnuteľností v Bratislave To najlepšie z aktuálnej ponuky nehnuteľností v Bratislave To najlepšie z aktuálnej ponuky nehnuteľností v Bratislave

Novo zaradené nehnuteľnosti e-mailom Pravidelne každý mesiac Vás budeme informovať o novo zaradených nehnuteľnostiach na predaj a prenájom.
Nižšie prosím zadajte svoj e-mail.

Chcem dostávať novinky

Ďakujeme za Váš záujem. Registrácia k newslettru prebehla v poriadku.