Investujte do vášho kúska zeme – pozemky z našej ponuky

14.11.2023

Od idey minimalistického rekreačného sídla pri Slnečných jazerách až po romantickú predstavu chatovej oblasti v obľúbených Donovaloch – nazrite do selekcie pozemkov, ktoré sú v súčasnosti v našej ponuke na etablovaných adresách a taktiež v okrajových lokalitách vo viacerých kútoch Slovenska.

Pozemok v Topoľčanoch s ohromnou rozlohou až 137 ha je ideálnym miestom na realizáciu väčších ambicióznych projektov, ako je napríklad hotel s obytnou zónou, aquapark či športovo-rekreačný areál s golfovým ihriskom.

Pre klientov, ktorí vyhľadávajú víkendový útek z ruchu veľkomesta, ponúkame 18 árovú parcelu v obľúbenej vinohradníckej oblasti Limbach, iba 20 minút autom od Bratislavy. K pozemku bol vypracovaný investičný zámer pre stavbu moderného 6-izbového domu s úžitkovou plochou 364 m2 s fitness, bazénom a trojgarážou. 

Milovníci zimných športov majú príležitosť investovať do pozemku s rozlohou viac ako 6 000 m2 v objatí lesa na južnej strane Donovalov. Upravený pozemok je vhodný na výstavbu jedného či viacerých domov/chatiek alebo rodinného víkendového sídla. 

Poľnohospodárske ciele alebo rezidenčné plány dokáže zastrešiť až 8 pozemkov o spoločnej výmere 220 árov v Štúrove, ktoré tvorí až z 88% orná pôda s 1700 kusmi zdravých viničov a ovocných stromov. 

Na súkromné rezidenčné účely ponúkame pozemok o rozlohe takmer 30 árov, ktorý je ideálnou voľbou na výstavbu rodinného domu vo vyhľadávanej tichej časti Bratislavy – Devín.

Rovnako populárna je aj oblasť Senca, kde sa rezidenčný komfort snúbi s relaxáciou pri vode. Rovinatá parcela o výmere 259 m2 je ako stvorená pre výstavbu víkendovej chaty. 

Ďalšie realitné správy

Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.