Svoboda & Williams používa súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
Ok

Informácie

Byt, 4 izbový

Nový priestranný rodinný byt s veľkou záhradou a 2 garážovými státiami je súčasťou komorného nízkoenergetického viladomu s iba 3 jednotkami, ktorý práve vzniká na pokojnom mieste na okraji Brna v blízkosti priehrady alebo golfového ihriska. Predpokladaný termín dokončenia 03/2023.

Dispozíciu bytu na prízemí tvorí 70 metrový obytný priestor s prípravou na kuchyňu a so vstupom na záhradnú terasu, 3 spálne, kúpeľňa, 2 samostatné toalety, chodba a veľká vstupná hala.

K vysokému štandardu patria fotovoltaické panely, rekuperácia, chladenie tepelným čerpadlom (vzduch-vzduch), zabezpečovací systém a systém inteligentnej domácnosti Loxone (ovládanie podlahového kúrenia, klimatizácia, exteriérových žalúzií, komunikácia s fotovoltaikou), protipožiarne a bezpečnostné vstupné dvere, bezfalzové hliníkové okná s izolačnými trojsklami, vinylová podlaha v dekore duba, elektrické podlahové vykurovanie s uhlíkovou technológiou Heatflow. K bytu prislúchajú 2 garážové státia (za sebou), dobíjacia stanica na elektromobil a veľká záhrada s možnosťou umiestnenia pergoly alebo aj bazénu. Ďalšie parkovacie miesto je pred domom alebo pri záhrade.

Výhodná poloha v mieste s pokojnou vidieckou atmosférou a zároveň 5 minút autobusom od električkovej zastávky. V pešom dosahu je materská škola a 1. stupeň základnej školy, obchod s potravinami, knižnica, telocvičňa aj multifunkčné športové ihrisko. V krátkej dojazdovej vzdialenosti je Brnenská priehrada, golfový rezort Kaskáda, zoologická záhrada aj prírodné parky Podkomorské lesy a Baba. Autom sa dá ľahko napojiť na diaľnici D1.

Podlahová plocha 154,6 m2, terasa 31,5, m2, záhrada 586 m2.

Okrem bežných prehliadok nehnuteľností ponúkame aj videoprehliadky v reálnom čase cez WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype atď.

Pôdorys

 • Pôdorys 1

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  1 009 231 €
 • Podlahová plocha
  155 m²
 • Terasa
  32 m²
 • Celková plocha
  187 m²
 • Záhrada
  586 m²
 • Parkovanie
  Áno
 • PENB
  B
 • Referenčné číslo
  100314
 • Na stiahnutie

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie byty v lokalite Juhomoravský kraj

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.