Svoboda & Williams používa súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
Ok

Informácie

Byt, 4 izbový

Nový rodinný byt s 2 balkónmi, privátnou záhradou a 2 garážovými miestami v komornom viladome s iba 3 bytovými jednotkami. Nízkoenergetická novostavba práve vzniká na predmestí Brna, na pokojnom mieste neďaleko priehrady aj golfového ihriska. Predpokladaný termín dokončenia 03/2023.

Dispozičné riešenie bytu na 1. poschodí ponúka cca 70 metrový obytný priestor s prípravou na kuchyňu a so vstupom na balkón, 3 spálne (1 s malým balkónom), 2 samostatné toalety, kúpeľňu, šatník a priestrannú vstupnú halu. Z balkóna vedú schody do záhrady.

Vďaka vyspelým technológiám sú zaistené nízke náklady na energie. Ku komfortu a úsporám budú prispievať fotovoltaické panely, rekuperácia, chladenie tepelným čerpadlom (vzduch-vzduch), zabezpečovací systém a systém inteligentnej domácnosti Loxone (ovládanie podlahového kúrenia, klimatizácie, exteriérových žalúzií, komunikácia s fotovoltaikou), protipožiarne a bezpečnostné vstupné dvere, hliníkové okná s izolačnými trojsklami, vinylová podlaha v dekore duba, elektrické podlahové vykurovanie s uhlíkovou technológiou Heatflow. K bytu prislúchajú 2 garážové státia (za sebou), dobíjacia stanica na elektromobil a dostatočne veľká záhrada. Pred domom je navyše 1 vonkajšie parkovacie miesto.

Dom s nadčasovou architektúrou stojí v pokojnej oblasti, odkiaľ sa dá behom 5 minút dôjsť autobusom k električkovej zastávke. V mieste funguje materská škola a 1. stupeň základnej školy, obchod s potravinami, knižnica, telocvičňa aj multifunkčné športové ihrisko. V susedstve Brnenská priehrada, golfový rezort Kaskáda, zoologická záhrada i prírodné parky Podkomorské lesy a Baba. Autom sa dá ľahko napojiť na diaľnici D1.

Podlahová plocha 154,6 m2, balkóny 14,1 m2 a 2 m2, záhrada 328,5 m2.

Okrem bežných prehliadok nehnuteľností ponúkame aj videoprehliadky v reálnom čase cez WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype atď.

Pôdorys

 • Pôdorys 1

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  976 811 €
 • Podlahová plocha
  155 m²
 • Terasa
  14 m²
 • Balkón
  2 m²
 • Celková plocha
  171 m²
 • Záhrada
  329 m²
 • Parkovanie
  Áno
 • PENB
  B
 • Referenčné číslo
  100315
 • Na stiahnutie

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie byty v lokalite Juhomoravský kraj

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.