Svoboda & Williams používa súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
Ok

Informácie

Byt, 3 izbový

Ponuka bytu s 2 terasami, balkónom a parkovaním v novostavbe komorného viladomu. Nízkoenergetická budova s iba 3 jednotkami práve vzniká na pokojnom mieste na okraji Brna neďaleko priehrady aj golfového ihriska. Predpokladaný termín dokončenia 03/2023.

Byt na 1. poschodí sa skladá z obývacej izby so vstupom na terasu, nadväzujúceho priestoru pre kuchyňu, 2 spální, kúpeľne a predsiene. Z oboch spální je možné vstúpiť na balkón, schodisko v chodbe vedie na strešnú terasu.

K vysokému štandardu patria fotovoltaické panely, rekuperácia, chladenie tepelným čerpadlom (vzduch-vzduch), zabezpečovací systém a systém inteligentnej domácnosti Loxone (ovládanie podlahového kúrenia, klimatizácia, exteriérových žalúzií, komunikácia s fotovoltaikou), protipožiarne a bezpečnostné vstupné dvere, bezfalzové hliníkové okná s izolačnými trojsklami, vinylová podlaha v dekore duba, elektrické podlahové vykurovanie s uhlíkovou technológiou Heatflow. Vyspelé technológie prispejú k nízkym nákladom na energie. K bytu prislúchajú 2 garážové státiy (za sebou), 1 vonkajšie státie a dobíjacie stanice na elektromobil.

Viladom stojí v mieste s pokojnou vidieckou atmosférou a pri autobusovej zastávke, odkiaľ je možné behom 5 minút dôjsť k električkovej zastávke. V pešom dosahu je materská škola a 1. stupeň základnej školy, obchod s potravinami, knižnica, telocvičňa aj multifunkčné športové ihrisko. V krátkej dojazdovej vzdialenosti je Brnenská priehrada, golfový rezort Kaskáda, zoologická záhrada aj prírodné parky Podkomorské lesy a Baba. Autom sa dá ľahko napojiť na diaľnici D1.

Podlahová plocha 85,7 m2, terasa 8,1 m2, strešná terasa 37,4 m2, balkón 9,7 m2.

Okrem bežných prehliadok nehnuteľností ponúkame aj videoprehliadky v reálnom čase cez WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype atď.

Pôdorys

 • Pôdorys 1

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  570 490 €
 • Podlahová plocha
  86 m²
 • Terasa
  45 m²
 • Balkón
  10 m²
 • Celková plocha
  141 m²
 • Parkovanie
  Áno
 • PENB
  B
 • Referenčné číslo
  100316
 • Na stiahnutie

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie byty v lokalite Juhomoravský kraj

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.