Informácie

Byt, 3 izbový

Svetlý klimatizovaný mezonetový byt s galériou v 4. podlaží zabezpečeného rezidenčného komplexu Korunný Dvor s recepciou a podzemnou garážou, kde sú k bytu vyhradené 2 miesta. Atraktívna lokalita na rozhraní Vinohrad a Vršovíc, s veľmi rýchlym spojením do centra, iba pár minút chôdze od nákupného centra a stanice metra.

Vo vstupnej úrovni bytu sa nachádza obývacia izba s kuchyňou a jedálňou, samostatná toaleta a vstupná chodba. Obývacia izba je vďaka dvojnásobnej výške stropu príjemne svetlá a vzdušná. Na poschodí sú 2 spálne, kúpeľňa (vaňa so sprchovou zástenou, bidet, toaleta) a veľká galéria s miestom pre pracovňu alebo kútikom na čítanie.

K vybaveniu patrí klimatizácia, drevené podlahy, vstavané úložné priestory, kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi (vrátane umývačky riadu), bezpečnostné vstupné dvere a videotelefón. K bytu prislúchajú 2 garážové státia a pivnica, vstup do budovy je na čip. Rezidenčný areál s parkovo upraveným vnútroblokom stráži nonstop recepcia a bezpečnostná služba, obyvatelia môžu využívať fitness centrum, detské ihrisko aj kaviareň.

V bezprostrednom okolí funguje množstvo kaviarní, reštaurácií, obchodov i služieb, pár krokov je materská a základná škola. Hneď pri rezidencii sa nachádza aj električková zastávka, necelých 10 minút chôdze je vzdialená stanica metra a náměstí Jiřího z Poděbrad s farmárskymi trhmi.

Podlahová plocha 140 m2. Byt je prenajatý do júna 2023 za trhové nájomné.

Okrem bežných prehliadok nehnuteľností ponúkame aj videoprehliadky v reálnom čase cez WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype atď.

Vybavenie

 • Výťah

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  611 407 €
 • Poplatky za služby
  19 874 Kč mesačne
 • Celková plocha
  140 m²
 • Parkovanie
  Áno
 • Pivnica
  3 m²
 • PENB
  B
 • Referenčné číslo
  100411
 • Na stiahnutie

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie byty v lokalite Hlavné mesto Praha

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.