Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Byt, 6 izbový

Priestranná južne orientovaná bytová jednotka, rekonštrukciou rozdelená na 2 samostatné jednotky 3 + kk. Byty sa nachádzajú na 1. poschodí elegantného nárožného domu. Bytová jednotka sídli v samom centre metropoly, v pokojnejšej časti Nového Mesta neďaleko Karlova a Václavského námestia.

Súčasnú dispozíciu 1. časti bytu tvorí obývacia izba s prípravou na kuchyňu, 1 spálňa, pracovňa/detská izba so vstavaným poschodím, kúpeľňa s vaňou, samostatná toaleta, predsieň a zdieľaná chodba. Plocha druhej časti sa skladá z rohovej obývacej izby s prípravou na kuchyňu, spálne, priechodnej pracovne, kúpeľne (s vaňou a WC), a predsiene. Byt je možné využívať pre vlastné aj viacgeneračné bývanie, alebo ako investíciu a jednu či obe jednotky možno dlhodobo prenajímať.

Interiér je po práve dokončenej rekonštrukcii, okná sú drevené špaletové, repliky pôvodných dverí, podlahy sú drevené. Vykurovanie je elektrickými kotlami. K bytu patria 2 pivnice (každá 3 m2) a zdieľaná chdoba (5 m2).

Výhodná je i poloha so všetkým potrebným na dosah ruky a skvelým dopravným spojením. V bezprostrednej blízkosti funguje predajňa potravín a ďalšie obchody, reštaurácie, kaviarne, divadlá aj kiná, blízko je k niekoľkým zastávkam električiek aj staniciam všetkých liniek metra. Lokalitu spríjemňuje park na Karlovom námestí, revitalizované Čelakovského sady a neďaleká Františkánska a Katarínska záhrada.

Podlahová plocha 139,5 m2, pivnica 6 m2.

Okrem bežných prehliadok nehnuteľností ponúkame aj videoprehliadky v reálnom čase cez WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype atď.

Pôdorys

 • Pôdorys 1

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  1 111 813 €
 • Poplatky za služby
  3 300 Kč mesačne
 • Celková plocha
  140 m²
 • Parkovanie
  -
 • Pivnica
  6 m²
 • PENB
  G
 • Referenčné číslo
  100660
 • Na stiahnutie

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie byty v lokalite Hlavné mesto Praha

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.