Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Byt, 3 izbový

Moderný priestranný byt s 2 zimnými záhradami a 2 balkónmi v rezidencii zasadenej do pokojného miesta plného zelene na konci neprejazdnej ulice. V dochádzkové vzdialenosti od smíchovského centra Anděl a práve vznikajúcej štvrti Smíchov City.

Praktické dispozičné usporiadanie bytu na 2. poschodí poskytuje priestranná obývacia izba s jedálňou, balkónom, zimnou záhradou a nadväzujúcou kuchyňou, ďalej 2 spálne – jednu s balkónom, druhú so zimnou záhradou, šatník, kúpeľňu, samostatnú toaletu a vstupnú chodbu.

K štandardu bytu patria drevené podlahy, drevené eurookná od podlahy k stropu a ústredné vykurovanie, kuchynská linka je vybavená vstavanými spotrebičmi Whirlpool. Garážové státie v suteréne domu možno prikúpiť za 900 000 Kč.

Vynikajúca poloha na pokojnom zelenom mieste a zároveň v pešom dosahu bohatej ponuky služieb, ktorá sa ešte rozšíri po kompletnom dokončení štvrte Smíchov City. Pár minút chôdze od domu je vzdialené prestížne gymnázium Na Zatlance alebo francúzske lýceum, v okolí fungujú obchody, pošta, materská a základná škola, poliklinika, lekáreň, reštaurácie a kaviarne, blízko je stanica metra, električková zastávka aj obchodno-zábavné centrum Nový Smíchov. Oblasť skrášľujú honosné stavby vo vilovej štvrti Malvazinky a tiež upravená zeleň v okolitých parkoch, napríklad v parku Mrázovka alebo sadoch Na Skalce. Pár krokov od domu je aj veľké športovisko s vnútornými i vonkajšími ihriskami.

Podlahová plocha 100,26, balkóny 3,9 a 3,16 m2, zimné záhrady 3,22 m2 a 3,24 m2, pivnica 2,13 m2.

Byt je aktuálne prenajatý do 31. augusta 2023.

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  548 832 €
 • Interiér
  94 m²
 • Balkón
  7 m²
 • Zimná záhrada
  6 m²
 • Celková plocha
  107 m²
 • Parkovanie
  Áno
 • Pivnica
  -
 • PENB
  G
 • Referenčné číslo
  100661
 • Na stiahnutie

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie byty v lokalite Hlavné mesto Praha

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.