Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Byt, 3 izbový

Elegantný priestranný a tichý byt po vydarenej rekonštrukcii sa nachádza na 2. poschodí výstavného domu bez výťahu na prestížnej adrese na Schodové ulici priamo na kraji parku Lužánky.

Veľkoryso poňaté dispozičné usporiadanie ponúka obývaciu izbu, kuchyňu s jedálňou a balkónom, 2 priestranné spálne, veľkú vstupnú chodbu, kúpeľňu, samostatnú toaletu, špajzu a komoru. V interiéri je dostatok úložných priestorov. Obývacia izba je orientovaná na juhovýchod, balkón na severozápad. Byt je absolútne tichý vďaka oknám do vnútrobloku a do ulice iba pre chodcov.

Rekonštrukcia bytu prebehla v r. 2020–2021. Príjemný pocit umocňujú stropy vysoké 3,2 m, punc noblesy dodávajú drevené podlahy, žulové okenné parapety, pôvodné repasované interiérové dvojkrídlové dvere (niektoré presklené), designové osvetlenie alebo keramické vypínače. Byt chráni zabezpečovací systém a bezpečnostné vstupné dvere. Vykurovanie zaisťuje plynový kotol Baxi (z r. 2021). V dome sú reprezentatívne spoločné priestory, výťah tu nie je.

Ulica známa vďaka monumentálnym stĺpom s bohatou sochárskou výzdobou z prelomu 19. a 20. storočia je bránou do štvrte Černá Pole. Dom stojí len pár krokov od parku Lužánky, záhrady vily Löw-Beer aj svetoznámej vily Tugendhat. V blízkosti fungujú kaviarne a reštaurácie, obchody, materská a základná škola, neďaleko sa rozkladá kampus Mendelovej univerzity. Cesta do stredu mesta trvá električkou cca 10 minút.

Podlahová plocha 143,49 m2, balkón 2,25 m2.

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  707 517 €
 • Interiér
  143 m²
 • Balkón
  2 m²
 • Celková plocha
  146 m²
 • Parkovanie
  -
 • Pivnica
  -
 • PENB
  G
 • Referenčné číslo
  100896
 • Na stiahnutie

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie byty v lokalite Jihomoravský kraj

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.