Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Byt, 2 izbový

Novo zrekonštruovaný dizajnový byt s balkónom do zeleného vnútrobloku je súčasťou rezidencie vytvorenej citlivou renováciou secesnej budovy z 19. storočia stojacej priamo pri námestí Jiřího z Poděbrad a pár krokov od Riegrových sadov.

Plochu bytu na 4. podlaží tvorí obývacia izba s prípravou na kuchyňu, spálňa s balkónom a šatníkom, kúpeľňa (so sprchovacím kútom a WC) a vstupná chodba. Obývacia izba je orientovaná na juhozápad do ulice, spálňa na severovýchod do pokojného vnútrobloku.


Interiér bol vytvorený podľa architektonického návrhu. K prvotriednemu vybaveniu patria dubové podlahy, veľkoformátová dlažba, kvalitná sanita, kazetové interiérové dvere a repliky špaletových okien, dvojkrídlové vstupné dvere s dobovou profiláciou, dátový rozvod, domový telefón a príprava pre satelitnú TV. Budova s celkom 12 jednotkami je po kompletnej a veľmi citlivej rekonštrukcii, pri ktorej bola obnovená krása pôvodných umelecko-remeselných prvkov. Podlažia sú prepojené moderným výťahom (do medziposchodí), vykurovanie je riešené centrálnou plynovou kotolňou v suteréne domu.


V bezprostrednom okolí fungujú kaviarne, bistra, reštaurácie, obchody aj farmárske trhy, blízko je za kultúrou. Oblasť ešte spríjemňujú okolité parky: Riegrovy aj Mahlerovy sady, sady Svatopluka Čecha alebo Rajská zahrada. Výborné dopravné spojenie zaisťuje metro linky A aj niekoľko električkových liniek.


Podlahová plocha 56,4 m2, balkón cca 2 m2, pivnica 2,4 m2.


Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  504 948 €
 • Podlahová plocha
  56 m²
 • Balkón
  2 m²
 • Celková plocha
  58 m²
 • Parkovanie
  -
 • Pivnica
  2 m²
 • PENB
  G
 • Referenčné číslo
  101183
 • Na stiahnutie

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie byty v lokalite Hlavné mesto Praha

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.