Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Byt, 3 izbový

Kompletne zrekonštruovaný, veľmi priestranný noblesný byt s pôvodnými remeselnými prvkami a krásnymi výhľadmi na historické jadro metropoly vrátane Týnského chrámu leží na 2. poschodí unikátneho funkcionalistického bytového domu s výťahom. Nárožná budova sa nachádza v širšom centre metropoly v tesnej blízkosti Letenských sadů.

Plocha bytu orientovaná na východ, juh a západ sa skladá zo šesťdesiatmetrovej obytnej miestnosti s preskleným polkruhovým arkierom, nadväzujúcej kuchyne, ďalej hlavná spálňa so šatníkom a kúpeľňou, druhej spálne, kúpeľne, komory s práčovňou, šatníka a veľké vstupnej haly.

Interiér je po nedávno dokončenej kompletnej vydarenej rekonštrukcii (leto 2022). Špaletové okná sú replikami pôvodných, na podlahách sú nové alebo repasované parkety a terrazzo, obklady sú z prírodného kameňa, masívne dvere repasované. Kuchynská linka vyrobená stolárom na mieru je vybavená spotrebičmi Electrolux a Liebherr, pracovná doska je z Technistone. Vykurovanie je z výmenníkovej stanice. Architektonicky významný dom z r. 1928 od Jána Šebánka s elegantnými vzdušnými priestormi a výťahom je dobre udržiavaný.

Výborná poloha domu umožňuje mať všetko na dosah ruky. Len pár krokov sú vzdialené obchody, reštaurácie, kaviarne a bistra, vyhlásené pekárstvo, materská a základná škola aj gymnázium. Takmer pri dome je električková zastávka, odkiaľ sa dá do centra dostať za necelých 5 minút, v pešom dosahu je aj stanica metra Vltavská. Lokalitu spríjemňujú zelené upravené plochy v Letenských sadech, na ostrove Štvanice alebo v neďalekej Stromovce.

Podlahová plocha 176,2 m2.

Vybavenie

 • Výťah

Pôdorys

 • Pôdorys 1

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  1 017 989 €
 • Poplatky za služby
  12 682 Kč mesačne
 • Celková plocha
  176 m²
 • Parkovanie
  -
 • Pivnica
  -
 • PENB
  G
 • Referenčné číslo
  101224
 • Na stiahnutie

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie byty v lokalite Hlavné mesto Praha

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.