Informácie

Byt, 4 izbový

Priestranný rodinný apartmán s balkónom, dvoma garážovými státiami a prístupom do spoločnej záhrady je súčasťou rezidencie s recepciou, krytým bazénom, saunou a fitnes. Dom sa nachádza v atraktívnej časti Prahy 6 v Bubenči neďaleko Stromovky a v dosahu všetkého, čo potrebujete.

Dispozícia bytu v mezaníne (vyvýšené prízemie) ponúka veľkú, svetlú a vzdušnú obývaciu izbu s otvorenou kuchyňou a zimnou záhradou, 2 spálne, pracovňu, 2 kúpeľne, samostatnú toaletu, práčovňu, komoru a veľkorysú vstupnú halu. Z obývacej izby sa vychádza na balkón, z ktorého je možné zostúpiť do spoločnej záhrady.

Rezidencia bola postavená v roku 1999, na realizácii sa podieľal architekt Bořek Šípek. Byt je klimatizovaný, v interiéri boli použité nadštandardné materiály. Kuchyňa je vybavená spotrebičmi Miele a mramorovou kuchynskou linkou, obklady v kúpeľni sú tiež mramorové. V izbách sú drevené podlahy. Veľké okná s hliníkovými rámami prepúšťajú dostatok prirodzeného denného svetla. Pocit bezpečia zabezpečujú bezpečnostné dvere, poplašný systém a vrátnik. K ponúkanej jednotke patria 2 garážové státia a 2 skladové priestory (1 pri byte, 1 pri garážových státiach), obyvatelia majú prístup do wellness, fitness centra a krytého bazéna.

Elegantná štvrť s mnohými významnými budovami a množstvom zelene poskytuje všetko, čo potrebujete. V okolí sú kaviarne, reštaurácie, materské a základné školy (vrátane medzinárodnej Riverside School Prague – Early Years and Junior High). Len pár krokov vedie do veľkého lesoparku Stromovka s množstvom športovísk. Dopravné spojenie priamo od domu zabezpečujú autobusy, v pešej vzdialenosti sú aj zastávky metra a električiek, autom sa rýchlo dostanete do centra mesta a na letisko alebo vjazd do tunelového komplexu Blanka.

Vo vyhlásení majiteľa je uvedený ako byt 3+1 (rozdelením obývacej izby vznikla pracovňa a dispozícia 4+kk). 

Podlahová plocha 187,69 m2, balkón 5,78 m2, úložné priestory 4,52 m2 a 7,82 m2.

Prenajaté do leta 2024.

Pôdorys

 • Pôdorys 1

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  1 356 142 €
 • Poplatky za služby
  20 300 Kč nezahrnuté 2 EUR Mesačne za m²
 • Podlahová plocha *
  188 m²
 • Balkón
  6 m²
 • Celková plocha
  193 m²
 • Parkovanie
  Áno
 • Pivnica
  Áno
 • PENB
  G
 • Referenčné číslo
  101229
 • Na stiahnutie
* Výmera jednotky podľa bytového zákonníka. Plocha je tvorená súčtom vnútornej výmery všetkých miestností.

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie byty v lokalite Hlavné mesto Praha

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.