Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Byt, 2 izbový

Vlastné zázemie v horách poskytuje kompletne zariadený apartmán s juhovýchodne orientovaným balkónom a pôsobivým výhľadom na priehradu. Byt je súčasťou apartmánového domu stojaceho na kraji Špindlerovho Mlyna priamo pri zjazdovke Labská.

Plocha jednotky na 1. podlaží sa skladá z obývacej izby s kuchynským a jedálenským kútom, 1 spálne, kúpeľne (so sprchovacím kútom a WC), šatník a predsiene. Z oboch izieb je možné vstúpiť na slnečný balkón poskytujúci pekný výhľad na vodnú plochu a do okolitej prírody.

Apartmánový dom bol dokončený v r. 2007. Na podlahách v byte je dlažba umožňujúca jednoduchú údržbu, dvere sú značky Sapeli, kuchynský kút je vybavený vstavanými spotrebičmi Whirlpool vrátane umývačky riadu. Vykurovanie zaisťuje centrálna kotolňa. Kúpna cena zahŕňa všetko interiérové vybavenie, 1 garážové státie a pivnicu, majitelia jednotiek môžu využívať spoločenskú miestnosť, lyžiareň aj práčovňu.

Výhodná poloha umožňuje priamo od chaty dôjsť k lanovke alebo sa napojiť na cyklotrasu či na niektorú z turistických trás. V krátkej dojazdovej vzdialenosti je všetko potrebné: obchody, kaviarne, reštaurácie a bary, ale aj lekáreň alebo pošta. Cesta do Špindlerovho Mlyna z Prahy zaberie cca 1 h 40 min, kúsok od apartmánu je aj autobusová zastávka, odkiaľ jazdia do Prahy priame spoje.

Podlahová plocha 50,2 m2, balkón 4,92 m2, komora na poschodí 1,79 m2.

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  374 816 €
 • Interiér
  50 m²
 • Balkón
  5 m²
 • Celková plocha
  55 m²
 • Parkovanie
  Áno
 • Pivnica
  Áno
 • PENB
  G
 • Referenčné číslo
  101278
 • Na stiahnutie

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie byty v lokalite Královéhradecký kraj

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.