Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Byt, Štúdio

Útulne zariadený byt po rekonštrukcii na 1. poschodí pavlačového domu stojaceho na pokojnejšom mieste priamo v historickom centre, vo Vojtešské čtvrti v Novém Městě neďaleko Slovanského ostrova a Národního divadla.

Plochu bytu tvorí južne orientovaná obytná miestnosť s kuchynským a spacím kútom, kúpeľňa (sprchovací kút, WC, umývadlo) a predsieň. Nad časťou obytnej miestnosti je vybudované spacie poschodie.

Byt je po práve dokončenej kompletnej rekonštrukcii (vrátane ventilácie a rozvodov vody, elektriny i odpadov). Obklady a dlažby sú od spoločnosti Los Kachlos, kuchyňa značky Hanák je vybavená vstavanými spotrebičmi AEG a Siemens. Na podlahe sú nové parkety z tmavo moreného duba, vstupné bezpečnostné dvere sú replikami pôvodných, spací kút zdobia police od značky Vitra a designová tapeta. Špaletové okná je možné zatieniť kvalitnými závesmi. Vykurovanie zaisťujú nové Art Deco liatinové radiátory napojené na elektrokotol Protherm.

Atraktívna poloha v bočnej jednosmernej uličke v blízkosti kostola sv. Michala, voršilského kláštora a Národného divadla. Okolie je plné reštaurácií, kaviarní i obchodov, blízko je do nákupného centra Quadrio, v pohodlnom dosahu je niekoľko električkových zastávok a stanice metra. Lokalitu spríjemňuje blízke nábrežie a Slovanský alebo Střelecký ostrov.

Podlahová plocha 33,8 m2.

Vybavenie

 • Výťah

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  332 702 €
 • Poplatky za služby
  2 500 Kč mesačne
 • Celková plocha
  34 m²
 • Parkovanie
  -
 • Pivnica
  3 m²
 • PENB
  G
 • Referenčné číslo
  101391
 • Na stiahnutie

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie byty v lokalite Hlavné mesto Praha

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.