Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Byt, 2 izbový

Slnečné bývanie v 2-izbovom apartmáne s predzáhradkou sa nachádza v čerstvo skolaudovanej stavbe N!DO 2 v obľúbenej časti Ružinova pri jazere Kuchajda. Prvá etapa N!DO získala ocenenie za architektúru CE.ZA.AR 2019.

Dispozíciu apartmánu tvorí vstupná chodba s priestorom pre šatník, toaleta s umývadlom, kúpeľňa s walk-in sprchovým kútom, spálňa s priestorom na šatník, obývacia izba s kuchyňou a s východom na terasu a do záhradky. Byt má ideálnu JV orientáciu, spálňa je orientovaná do tichého vnútrobloku. K bytu možno prikúpiť pivničnú kobku a parkovacie státie v garáži. Pre rezidentov je k dispozícií umyvárka pre psov a na bicykle, práčovňa, spoločenská miestnosť, detské ihrisko a nepretržité služby recepcie

Vybavenie bytu v prevedení štandard tvoria drevené eurookná s trojsklom, predpríprava na vonkajšie elektrické žalúzie, drevené podlahy, bezpečnostné dvere Adlo, videovrátnik, vstup na kartu, kamerový systém, optické rozvody internetu. Byt je možné dokončiť podľa architektom navrhovaných vizualizácií. 

V objekte domu sa pripravuje nová kaviareň a reštaurácia. V okolí sa nachádzajú hlavné mestské cestné ťahy, ktoré so sebou prinášajú dobrú dopravnú dostupnosť vrátane MHD. Lokalita ponúka komplexné služby vrátane OC Vivo, vlakovú stanicu a skvelé možnosti relaxu na jazere Kuchajda, ktoré sa nachádza za domom. 

Možnosť prikúpenia parkovacieho státia v garáži domu. 

Vybavenie

 • Výťah

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  283 000 €
 • Celková plocha
  55 m²
 • Predzáhradka
  36 m²
 • Parkovanie
  25 000 EUR
 • Pivnica
  3 m²
 • PENB
  G
 • Referenčné číslo
  101555
 • Na stiahnutie

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie byty v lokalite Bratislavský kraj

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.