Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Byt, 3 izbový

Slnečný penthouse s južnou orientáciou v obľúbenom projekte Eurovea ponúka komfortné bývanie s terasou obklopujúcou 3-izbový byt s neopakovateľnými výhľadmi na Bratislavský hrad a rieku Dunaj. K bytu prislúcha priestranná pivničná kobka a dve parkovacie státia v suteréne domu.

Dispozíciu bytu tvorí vstupná chodba so šatníkom, spálňa, kúpeľňa s walk-in sprchovým kútom a toaletou, kuchyňa s ostrovčekom, priestranná obývacia izba s pracovným kútom, hlavná spálňa s en-suite kúpeľňou a toaletou. Vstup na terasu je možný z každej miestnosti. 

Štandard bytu tvoria drevené parkety, bezpečnostné protipožiarne dvere, bezfalcové interiérové dvere, vykurovanie cez podlahové konvektory, rekuperácia, klimatizácia, hliníkové okná, vonkajšie elektrické hliníkové žalúzie, spotrebiče Miele, prémiová 4K TV s domácim kinom. 

Obľúbená rezidenčná lokalita v blízkosti centra mesta poskytuje všetku občiansku vybavenosť vrátane vzdelávacích a zdravotníckych zariadení a bohaté možnosti športového vyžitia ako i rýchlu dostupnosť autom aj MHD. Priamo v projekte sú suchou nohou k dispozícii všetky druhy obchodov, bio potravín, supermarket, fitness centrum, masáže, kiná, obľúbené reštaurácie, kaviarne a iné. Príjemná lokalita s pešou dostupnosťou do historického centra mesta poskytuje nezameniteľné večerné prechádzky na obľúbenej Dunajskej promenáde.


Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  Cena na vyžiadanie
 • Terasa
  90 m²
 • Celková plocha
  129 m²
 • Parkovanie
  Áno
 • Pivnica
  8 m²
 • PENB
  G
 • Referenčné číslo
  101628
 • Na stiahnutie

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie byty v lokalite Bratislavský kraj

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.