Informácie

Byt, 3 izbový

Elegantný a absolútne tichý byt s terasou, balkónom a orientáciou do zeleného dvora a záhrady je jedinečný byt vďaka svojej polohe v samom centre metropoly v blízkosti Národní třídy a Žofína. Nachádza sa na Spálené ulici, v zadnom trakte precízne zrekonštruovanej budovy s recepciou.

Praktické dispozičné riešenie bytu na 3. poschodí prístupného výťahom ponúka obývaciu izbu s kuchyňou a jedálenským kútom, 2 spálne s en-suite kúpeľňami, samostatnú toaletu a chodbu s úložným priestorom. Z obývacej izby a jednej zo spální je prístup na krytú tienistú terasu s výhľadom na koruny vzrastlých stromov vo dvore, obývacia izba má navyše slnečný, juhovýchodne orientovaný balkón s výhľadom do pekne upravenej záhrady.

Rezidencia vznikla kompletnou rekonštrukciou domu v roku 2017. Byt je vo výbornom stave, kvalitné vybavenie zahŕňa kuchynskú linku Schmidt na mieru so spotrebičmi Siemens (indukčná varná doska, umývačka riadu, parná a teplovzdušná rúra, chladnička) a kamennou pracovnou doskou, bielené dubové parkety skladané do štvorcov, drevené eurookná s trojsklom a sieťkami proti hmyzu, vstupné dvere s elektromechanickým zámkom, kúpeľňové vybavenie Santech, vstavané skrine Indeco, vstavaná drevená stena v obývacej izbe, stmievateľné stropné svietidlá s diaľkovým ovládaním alebo taliansky luster AXO Light Fairy v kuchyni. Vykurovanie zabezpečuje centrálna kotolňa, byt je strážený bezpečnostným systémom Jablotron a k pocitu bezpečia prispieva 24-hodinová recepcia.

Výborná poloha v blízkosti  Národní třídy a Karlova alebo Václavského náměstí a v tesnej blízkosti OC Quadrio je ľahko dostupná metrom a električkou. V pešej vzdialenosti sa nachádza množstvo reštaurácií, kaviarní a obchodov, divadiel a kín, ako aj školy, lekári a ďalšie služby. Krátkou prechádzkou sa dostanete na Slovanský ostrov s parkom a mnohými významnými pamiatkami vrátane Národního divadla.

Podlahová plocha 107,3 m2, terasa 14 m2, balkón 2,9 m2.

Pôdorys

 • Pôdorys 1

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  1 133 553 €
 • Podlahová plocha *
  107 m²
 • Terasa
  14 m²
 • Balkón
  3 m²
 • Celková plocha
  124 m²
 • Parkovanie
  -
 • Pivnica
  -
 • PENB
  B
 • Referenčné číslo
  101928
 • Na stiahnutie
* Výmera jednotky podľa občianskeho zákonníka. Plocha je tvorená súčtom celej plochy jednotky a ohraničená obvodovými stenami.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie byty v lokalite Hlavné mesto Praha

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.