Byt, 2 izbový

Citlivo zrekonštruovaný, noblesný apartmán s jedinečnými zachovanými historickými prvkami, ako sú maľované stropy alebo krb, ktorého atmosféru umocňuje výhľad na zámocký park, sa nachádza na 1. poschodí dobre udržiavanej neorenesančnej budovy postavenej na gotických základoch. Lokalita ponúka bývanie v pokojnej rezidenčnej štvrti v blízkosti zámku alebo nábrežia Labe.

Dispozícia bytu pozostáva zo vstupnej chodby s kuchynskou linkou a kúpeľne s toaletou. Hlavná obývacia izba s pôsobivým reštaurovaným maľovaným stropom je spojená s veľkorysou spálňou s otvoreným krbom. Jednoduchou úpravou možno vytvoriť ďalšiu samostatnú izbu v hlavnej spálni. K vybaveniu patria drevené podlahy, pôvodné obnovené špaletové okná a dvojkrídlové drevené dvere. Vykurovanie zabezpečuje plynový kotol.

Okolie podporuje pešiu turistiku a cyklistiku. Mesto má plne vybavenú infraštruktúru, v pešej vzdialenosti sa nachádza kino, základná škola s telocvičňou a niekoľko športových zariadení vrátane posilňovne či plavárne. Spojenie s Prahou zabezpečujú autobusy a Černý Most je vzdialený len 15 minút po diaľnici D10.

Podlahová plocha 84 m2.

Prehľadová tabuľka

 • Referenčné číslo
  102293
 • Predajná cena
  221 017 €
 • Celková plocha
  84 m²
 • Parkovanie
  -
 • Pivnica
  -
 • PENB
  D
 • Na stiahnutie

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie byty v lokalite Středočeský kraj

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.