Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Byt, 1 izbový

Južne orientovaný byt s vysokými stropmi na 2. poschodí klasického bytového domu na Vinohradech, v bočnej jednosmernej ulici v blízkosti námestia Jiřího z Poděbrad.

Účelné dispozičné riešenie pozostáva z obývacej izby s priestorom na spanie, priechodnej kuchyne, špajze, kúpeľne so sprchovacím kútom a WC, chodby.

Interiér je vhodný na modernizáciu. Okná sú drevené špaletové, na podlahe sú parkety. Vykurovanie je riešené plynovým kotlom.

Obľúbená rezidenčná lokalita na Vinohradech, v bočnej ulici lemovanej stromami. Okolie je plné obchodov, kaviarní, reštaurácií a bistier, na námestí sa konajú obľúbené farmárske trhy. Stanica metra a zastávka električky sú vzdialené asi 3 minúty chôdze, cesta do centra trvá necelých 5 minut. Okolie spríjemňujú okolité parky vrátane námestia Jiřího z Poděbrad s ikonickým kostolom Nejsvětějšího srdce Páně od Josipa Plečnika

Podlahová plocha 38 m2.

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  246 097 €
 • Celková plocha
  38 m²
 • Parkovanie
  -
 • Pivnica
  -
 • PENB
  G
 • Referenčné číslo
  102396
 • Na stiahnutie

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie byty v lokalite Hlavné mesto Praha

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.