Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Byt, Štúdio

Maximálne využitý priestor poskytuje obývaciu izbu s kuchynským kútom a čiastočne oddeleným priestorom na spanie či pracovným kútom v arkieri, ako aj kúpeľňu (so sprchovacím kútom a WC) a chodbu. 

Pri rekonštrukcii a zariaďovaní boli použité kvalitné materiály, na podlahe sú pôvodné renovované parkety, špaletové okná orientované na západ s izolačným dvojsklom sú zatienené plisovanými žalúziami. Kuchyňa je plne vybavená, v kúpeľni je práčka so sušičkou, v chodbe vstavané skrine. Sanitárna keramika a batérie v kúpeľni sú od firiem Grohe a Laufen, podlaha v kúpeľni a na chodbe je vyhrievaná elektrickým podlahovým kúrením, v obývačke je moderné akumulačné vykurovacie teleso. K vybaveniu patrí videotelefón

Bočná jednosmerná ulica Ovenecká s noblesnými domami, širokým chodníkom, ulicami lemovanými stromami a cyklistickým chodníkom vedie od parku Stromovka až na Letenské náměstí, v okolí je množstvo útulných kaviarní a módnych bistier, obchodov a reštaurácií. V blízkosti sa nachádza lekáreň či pošta a do centra je to len pár minút električkou. K výhodám obľúbenej štvrte Letná patrí aj široká ponuka kultúrneho a športového vyžitia.

Podlahová plocha 33,8 m2. 

Byt sa prenajíma za trhové nájomné do 30. júna 2024.

Pôdorys

 • Pôdorys 1

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  332 786 €
 • Celková plocha
  34 m²
 • Parkovanie
  -
 • Pivnica
  -
 • PENB
  B
 • Referenčné číslo
  102851
 • Na stiahnutie

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie byty v lokalite Hlavné mesto Praha

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.