Informácie

Byt, 4 izbový

Elegantný byt s praktickým dispozičným riešením, veľkými izbami a súkromným vstupom do tichého dvora so vzrastlými stromami sa nachádza na vyvýšenom prízemí udržiavaného tehlového bytového domu stojaceho v blízkosti stanice metra Pankrác a veľkého nákupného centra. Byt je v družstevnom vlastníctve.

Dispozične pozostáva z obývacej izby so vstupom na vydláždený dvor s posedením, jedálne, kuchyne so špajzou, 2 samostatných spální prístupných z priestranného walk-in šatníka, kúpeľne (so sprchovacím kútom, WC a oknom), samostatného WC, centrálnej haly, vstupnej chodby a technickej miestnosti. Byt vznikol spojením dvoch bytových jednotiek, stavebnými úpravami ho možno opäť rozdeliť. 

Ku kvalitnému vybaveniu patrí nábytok na mieru od Konsepti, repasované parkety, podlahové kúrenie v kúpeľni a WC, bezpečnostné vstupné dvere a alarm, vstavané svetlá so stmievačmi, kuchynské spotrebiče Bosch. Okná sú plastové so žalúziami. K bytu patrí pivnica. 

Výhodná poloha umožňuje pešiu dostupnosť všetkého potrebného. V blízkosti sa nachádza materská a základná škola a jasle či gymnázium, poliklinika, hobby market, nákupné centrum Arkády Pankrác, niekoľko reštaurácií a kaviarní. Výhodou je aj blízkosť stanice metra Pankrác, ktorá bude prestupným bodom medzi linkami C a D, kúsok od domu je aj zastávka električky a autobusu. Autom sa môžete ihneď napojiť na hlavnú diaľnicu a následne na Jižní spojku, diaľnicu D1 alebo Městský okruh. Okolie spríjemňujú blízke zelené plochy Centrálního parku Pankrác a parku Jezerka

Podlahová plocha 133 m2.

Pôdorys

 • Pôdorys 1

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  685 284 €
 • Celková plocha
  133 m²
 • Parkovanie
  -
 • Pivnica
  Áno
 • PENB
  G
 • Referenčné číslo
  102937
 • Na stiahnutie

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie byty v lokalite Hlavné mesto Praha

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.