Informácie

Byt, 3 izbový

Novopostavený priestranný apartmán s terasou s priamym výhľadom na 18-jamkové golfové ihrisko sa nachádza v luxusnom apartmánovom dome s prvotriednou architektúrou, v prémiovej lokalite rezidenčného komplexu situovaného v krásnej prírode len pár minút jazdy od Prahy a prestížnych škôl.

Byt, ktorý sa nachádza na prízemí komorného bytového domu, pozostáva z takmer 90-metrovej obývacej izby s prípravou na kuchyňu, s krbom a veľkou juhozápadnou terasou, dvoch spální s prístupom na druhú, severovýchodnú terasu, dvoch kúpeľní, šatníka, komory, technickej miestnosti, predsiene, samostatnej toalety a chodby. 

Nedávno dokončený U Golf navrhol renomovaný architekt Vivian Lee pre newyorské architektonické štúdio Meier Partners. Vysoký štandard bytu zahŕňa dubové podlahy, taliansku veľkoformátovú dlažbu, podlahové vykurovanie, bezpečnostné vstupné dvere, bezfalcové dyhované interiérové dvere, inteligentný systém vetrania a vykurovania, chladené stropy, prípravu na bezpečnostný systém, kúpeľňové vybavenie prémiových značiek (Villeroy & Boch, Kaldewei, Hüppe, Duravit atď.). Energeticky úsporné vykurovanie zabezpečuje tepelné čerpadlo typu zem-voda. K bytu patria 2 garážové státia a pivnica, bezpečnosť zabezpečuje technologicky vyspelý bezpečnostný systém a fyzická ostraha. Balík služieb concierge, pripravený na zjednodušenie života v rezidencii, zahŕňa služby ako upratovanie, údržba, starostlivosť o záhradu, vyzdvihnutie balíkov a donáška potravín. Obyvateľom je k dispozícii recepcia a wellness centrum.

V rozsiahlom areáli sa nachádza reštaurácia alebo elegantný golfový klub v citlivo zrekonštruovanom klasicistickom kaštieli, 18-jamkové golfové ihrisko PGA, bežecké a cyklistické trasy, materská škola, tenisové kurty a jazdecká škola. V krátkej dojazdovej vzdialenosti sa nachádza široká škála nákupných možností, napríklad najväčšie české nákupné centrum Westfield Chodov alebo nákupná zóna v Čestlicích, ako aj množstvo miest, kde sa môžete dobre najesť alebo nakúpiť kvalitné potraviny. Neďaleko sú aj prestížne medzinárodné školy Sunny Canadian School alebo Open Gate. V blízkosti rezidenčnej štvrte sa nachádza autobusová zastávka, odkiaľ je možné dostať sa na stanicu metra Opatov, a cesty autom zjednodušuje blízky prístup na diaľnicu D1 a Pražský okruh.

Podlahová plocha 192,2 m2, terasy spolu 85,2 m2.

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  1 607 585 €
 • Podlahová plocha *
  199 m²
 • Terasa
  85 m²
 • Celková plocha
  284 m²
 • Parkovanie
  Áno
 • Pivnica
  -
 • PENB
  B
 • Referenčné číslo
  102970
 • Na stiahnutie
* Výmera jednotky podľa občianskeho zákonníka. Plocha je tvorená súčtom celej plochy jednotky a ohraničená obvodovými stenami.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie byty v lokalite Středočeský kraj

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.