Byt, 2 izbový

Tento luxusný apartmán predstavuje jedinečnú príležitosť v centre Florencie, len pár krokov od námestia Piazza del Duomo. Vychutnajte si bývanie v historickom paláci, ktorého pôvab podčiarkujú freskami vyzdobené sály, exkluzívny nábytok a výnimočný výhľad na katedrálu priamo z vášho balkóna. V tomto apartmáne sa spája luxus s autenticitou v srdci kultúrneho dedičstva Toskánska.

Apartmán má 2 spálne a 3 kúpeľne. Jeho interiér je zariadený v luxusnom štýle a celková plocha je 200 m². Apartmán má priestranný balkón s úchvatným výhľadom na katedrálu. Medzi interiérové prvky patria haly s freskami, dekoratívne maľby trompe-l'œil (trojrozmerné ilúzie), sadrové štuky, masívne drevené parkety, kazetové stropy, drevené trámy, ručne maľované dvere, kamenné zárubne, vstupné dvere z jemného lomového kameňa, ako aj výťah a klimatizácia.

Táto exkluzívna lokalita v srdci Florencie ponúka nielen ohromujúcu architektúru, ale aj skvelé kultúrne možnosti. V okolí nájdete vyhlásenú reštauráciu, historické pamiatky, ako napríklad námestie Piazza del Duomo s veľkolepou katedrálou a Palazzo Medici. Blízkosť centra umožňuje ľahký prístup k ďalším významným pamiatkam, galériám a múzeám, či už ide o slávnu galériu Uffizi, Ponte Vecchio alebo Fortezza da Basso. V dosahu je aj florentské letisko Amerigo Vespucci a ďalšie dopravné spojenia. Táto lokalita spája výhody pokojného bývania s bohatým kultúrnym životom a predstavuje výnimočný toskánsky životný štýl.

Prehľadová tabuľka

 • Referenčné číslo
  103100
 • Predajná cena
  1 980 000 €
 • Celková plocha
  200 m²
 • Parkovanie
  -
 • Pivnica
  -
 • PENB
  G
 • Na stiahnutie

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie byty v lokalite Toskánsko

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.