Byt, 5 izbový

Tento elegantný, vynikajúco vybavený apartmán s 3 kúpeľňami a neobmedzeným výhľadom sa rozprestiera na celom 4. poschodí zrekonštruovaného bytového domu s recepciou a výťahom v historickom komplexe Obecní dvůr. Tichá romantická ulica je súčasťou čarovnej Haštalské čtvrti, ktorej dominuje Anežský klášter s pokojnou záhradou.

Veľkorysá dispozícia pozostáva z priestrannej obývacej izby s jedálňou (55 m2), priľahlej samostatnej kuchyne, hlavnej spálne so šatníkom a vlastnou kúpeľňou (vaňa, bidet, toaleta), 2 spální prepojených posuvnými dverami, centrálna kúpeľňa (sprchovací kút, toaleta s bidetovou sprškou), štvrtá, do dvora orientovaná spálňa so vstavanou skriňou a vlastnou kúpeľňou (sprchovací kút, bidet, toaleta), 2 samostatné toalety a vstupná hala so vstavanými skriňami. Z okien sa naskytá pôsobivý výhľad na okolitú historickú zástavbu a koruny stromov v Letenských sadech

Interiér navrhli skúsení architekti. Nadštandardný dizajn zahŕňa klimatizáciu, podlahové kúrenie, parkety, veľkoformátovú dlažbu, betónovú stierku, dvere z masívneho dreva, textilné závesy s diaľkovým ovládaním, dizajnové osvetlenie, kuchynské spotrebiče Miele (vrátane vinotéky), sanitárnu keramiku Agape a Villeroy & Boch, vodovodné batérie Tres a Laufen. K bytu patria 2 garážové státia v cene a spoločný priestor v suteréne, kde je možné vybudovať pivnicu.

Dom stojí v tichom zákutí Starého Města dýchajúcom históriou. V bezprostrednej blízkosti sa nachádza gotický kostol svätého Haštala a rozsiahly areál Anežského kláštera so záhradami. Okolie je plné útulných kaviarní, reštaurácií a klubov a v blízkosti sa nachádza aj materská a základná škola, gymnázium a fakulty Univerzity Karlovy. Dom je vzdialený len pár krokov od náměstí Republiky, Staroměstského náměstí alebo luxusnej Pařížské třídy, v dosahu sú zastávky električiek a stanice metra.  

Podlahová plocha 223 m2, pivnica cca 8,9 m2.

Vybavenie

 • Výťah

Pôdorys

 • Pôdorys 1

Prehľadová tabuľka

 • Referenčné číslo
  103222
 • Predajná cena
  2 639 874 €
 • Poplatky za služby
  16 965 Kč mesačne
 • Celková plocha
  223 m²
 • Parkovanie
  Áno
 • Pivnica
  Áno
 • PENB
  G
 • Na stiahnutie

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie byty v lokalite Hlavní město Praha

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.