Byt, 4 izbový

Veľmi priestranný apartmán s 3 kúpeľňami a pohľadnicovým výhľadom na malostranské záhrady, Petřín a centrum Prahy sa nachádza na 3. poschodí unikátnej rezidencie, ktorá vznikla rekonštrukciou historického domu, ktorého základy boli položené za vlády Karla IV. Rezidencia stojí na krásnom mieste na rozhraní Hradčan a Malé Strany v blízkosti Velké strahovské zahrady.

Priestor bytu tvorí veľká obývacia izba s kuchyňou a jedálenským kútom, 2 spálne s vlastnou kúpeľňou, tretia kúpeľňa, veľký šatník a predsieň. 

Dom prešiel v roku 2021 rozsiahlou rekonštrukciou (vrátane nových rozvodov elektriny, vody a kanalizácie), na podlahe sú zrekonštruované dubové leštené lakované parkety, špaletové okná fungujú ako obrazové rámy s motívmi Prahy. Kuchyňa je vybavená vstavanými spotrebičmi Whirlpool vrátane indukčnej varnej dosky, sanita v kúpeľni je značiek Laufen, Hüppe a Hansgrohe. Vykurovanie zabezpečuje plynový kotol Vaillant. V dome nie je výťah. 

Čarovný kút sa nachádza v blízkosti Velké strahovské zahrady a neďaleko Pražského hradu, vyvýšená poloha miesta umožňuje pôsobivý výhľad na centrum Prahy. Okolie poskytuje množstvo miest na dobré jedlo a pitie, asi 10 minút chôdze od domu sa nachádza zastávka električky a neďaleko je zastávka autobusu, ktorý umožňuje pohodlné spojenie so stanicami metra Malostranská, Staroměstská a Florenc. V pešej vzdialenosti sa nachádza aj materská a základná škola, ako aj prestížne gymnázium J. Keplera

Podlahová plocha 124,9 m2.

Pôdorys

 • Pôdorys 1

Prehľadová tabuľka

 • Referenčné číslo
  104006
 • Predajná cena
  1 025 134 €
 • Celková plocha
  125 m²
 • Parkovanie
  -
 • Pivnica
  -
 • PENB
  D
 • Na stiahnutie

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie byty v lokalite Hlavní město Praha

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.