Byt, 3 izbový

Mestský apartmán s príjemnou atmosférou umiestnený sa na 3.NP s orientáciou do tichého vnutrobloku v srdci Starého Mesta Bratislavy. Prestížna lokalita poskytuje kompletnú úbčiansku vybavenosť, skvelú dostupnosť a pestrú škálu príležitostí pre život vo víre Metropoly.

Byt je dispozične riešený priestrannou obývacou izbou plynule prepojenou s kuchyňou, dvoma spálňami, kúpeľňou a samostatnou toaletou. Pre maximálne pohodlie je vyhradený dostatočný úložný priestor.

Apartmán sa predáva v štandardnom prevedení, ktoré zahŕňa protipožiarne vstupné dvere, interiérové dvere a zárubne, vlastný kotol na prípravu TÚV, obklad, dlažbu, závesné WC, keramické umývadlo a vaňa značky Villeroy Boch, batérie Hansgrohe, laminátovú podlahu, soklové a prechodové lišty a predpríprava na klimatizáciu

Apartám sa nachádza v absolútnom centre mesta na rohu ulíc Vysoká a Nám. 1. mája. V bezprostrednom okolí sa nachádza množstvo obchodov, reštaurácií, kaviarne, školy, banky či lekárne. V pešej dostupnosti sa nachádza historické centrum mesta s nákupnou triedou, pešou zónou a množstvom historických pamiatok. Bytový dom susedí s Prezidentským palácom, súčasťou ktorého je aj verejne prístupná záhrada v parkovej úprave. Objekt má tiež výborné dopravné spojenie. V tesnej blízkosti sa nachádza zastávka MHD, hlavná železničná stanica je dostupná do 5 minút autom.

Prehľadová tabuľka

 • Referenčné číslo
  105113
 • Predajná cena
  259 000 €
 • Celková plocha
  73 m²
 • Parkovanie
  Áno
 • Pivnica
  -
 • PENB
  A
 • Na stiahnutie

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie byty v lokalite Bratislavský kraj

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.