All Saints Road, Notting Hill, W11 - Londýn | 1
All Saints Road, Notting Hill, W11 - Londýn | 2
All Saints Road, Notting Hill, W11 - Londýn | 3
All Saints Road, Notting Hill, W11 - Londýn | 4
All Saints Road, Notting Hill, W11 - Londýn | 5
All Saints Road, Notting Hill, W11 - Londýn | 6
All Saints Road, Notting Hill, W11 - Londýn | 7

Byt 3 izbový

Interiér 105 m2

Londýn, Anglicko

Mezonetový byt so súkromným vchodom navrhnutý v pohodlnom a modernom štýle je situovaný v malebnej bočnej ulici s farebnými výkladmi typickými pre obľúbenú štvrť Notting Hill.

Svetlý a priestranný interiér s dvoma spálňami a kúpeľňami sa otvára do vstupnej haly so schodiskom do vyššieho podlažia. Spodná úroveň bytu zahŕňa preslnenú, západne orientovanú obývaciu izbu s historickým kamenným krbom a oknami s drevenými interiérovými okenicami. Kuchyňa so vstavanými spotrebičmi a otvorenými policami zahŕňa aj jedálenský kút.

Na vyššom podlaží sa nachádza elegantná spálňa so vstavanými knižnicami (jedna je tiež k dispozícii pri schodisku). Hlavná kúpeľňa má dvojité umývadlo a arabeskové obklady, obe kúpeľne potom majú sprchy a veľkoformátovú dlažbu. Na prízemí sú drevené podlahy a na vyššom podlaží sú použité koberce. Byt sa predáva vrátane stavebného povolenia na výstavbu strešnej terasy.

All Saints Road leží neďaleko módnej ulice Westbourne Grove a Portobello Road s vonkajšími trhmi. Ulice v okolí sú plné menších obchodíkov, kaviarní, pekární, reštaurácií i barov, nájdete tu tiež stanicu metra a autobusovej zastávky.

Interiér 105 m2. Nehnuteľnosť je predávaná spoločnosťou Strutt a Parker.

Cena predané
Celková plocha 105 m2
Parkovanie Nie
Pivnica Nie
PENB G
Referenčné číslo 31695

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.