Palisády, Staré Mesto - Bratislava I | 1
Palisády, Staré Mesto - Bratislava I | 2
Palisády, Staré Mesto - Bratislava I | 3
Palisády, Staré Mesto - Bratislava I | 4
Palisády, Staré Mesto - Bratislava I | 5
Palisády, Staré Mesto - Bratislava I | 6
Palisády, Staré Mesto - Bratislava I | 7
Palisády, Staré Mesto - Bratislava I | 8
Palisády, Staré Mesto - Bratislava I | 9
Palisády, Staré Mesto - Bratislava I | 10
Palisády, Staré Mesto - Bratislava I | 11
Palisády, Staré Mesto - Bratislava I | 12
Palisády, Staré Mesto - Bratislava I | 13

Byt 3 izbový

Interiér 110 m2, balkón 1 m2

Bratislava I, Staré Mesto, Palisády

Cena na vyžiadanie

Do obľúbených Zaujíma ma

Dizajnovo zariadený veľkorysý 3-izbový byt v štýle Art Deco so zachovanými historickými prvkami v tichom prostredí Palisád.

Dispozícia bytu na 1. poschodí (nie prízemí) začína vstupnou halou, na ktorú plynulo nadväzuje obývacia izba s presvetleným výklenkom s výhľadom do záhrady. Po ľavej strane chodby nájdeme jednu menšiu spálňu so vstupom na balkón a hlavnú spálňu, ktorá má výhľad na dve svetové strany. Pravou stranou chodby so zabudovanou klimatizáciou sa tiahne sklenená stena, ktorá za dverami ukrýva šatník a technickú miestnosť s botníkom. Na chodbe je pre hostí k dispozícii samostatná toaleta s umývadlom. Na konci chodby sa nachádza kuchyňa spojená s jedálňou, cez ktorú sa dá dvojkrídlovými dverami prejsť do slnečnej kúpeľne s walk-in sprchovým kútom, solitérnou vaňou, skrinkou s dizajnovým umývadlom, bidetom a toaletou.

Interiér vznikol podľa návrhu architekta Erika Pastuchu z ateliéru Studio e. V celom byte boli použité kvalitné drevené parkety, kazetové dvere, hodvábne tapety, ozdobné štukové steny, na stropoch boli zreštaurované pôvodné dobové štuky. Súčasťou vybavenia sú ručne tkané hodvábne koberce, originálne dizajnové svietidlá a doplnky. Hlavnej spálni dominuje čalúnená posteľ, pozdĺž celej jednej steny sú úložné priestory. V obývacej izbe je pohodlná zamatová sedacia súprava, v kuchyni elegantná kuchynská linka so zabudovanými spotrebičmi vo výraznej modro-zlatej farebnej kombinácii a okrúhlym jedálenským stolom. V kúpeľni je vybavenie od značiek Cielo, Fantini, Azurra, pod veľkorozmernými dlaždicami je podlahové kúrenie. 20-bodové bezpečnostné vchodové dvere s hrúbkou 10 cm poskytujú pocit bezpečia. Pod bytom sa nachádza priestranná tehlová pivnica. K bytu je možné prenajať si parkovacie státie v garáži.

Byt sa nachádza v kompletne zrekonštruovanom tehlovom dome postavenom v roku 1946, okolo domu sa rozprestiera udržiavaná záhrada. Žiadaná lokalita Palisád v bezprostrednej blízkosti Bratislavského hradu ponúka tiché a pokojné prostredie, no zároveň vynikajúcu dopravnú dostupnosť a blízkosť obchodov. Na ulici pred domom sú zastávky MHD, kaviarne a služby. Centrum mesta je v blízkej pešej dostupnosti.

Interiér 110 m2, balkón 1 m2, pivnica 23 m2

Cena Cena na vyžiadanie
Celková plocha 111 m2
Balkón 1 m2
Parkovanie Áno
Pivnica Áno
PENB G
Referenčné číslo 32267

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.