Ďumbierska , Nové Mesto - Bratislava III | 1
Ďumbierska , Nové Mesto - Bratislava III | 2
Ďumbierska , Nové Mesto - Bratislava III | 3
Ďumbierska , Nové Mesto - Bratislava III | 4
Ďumbierska , Nové Mesto - Bratislava III | 5
Ďumbierska , Nové Mesto - Bratislava III | 6
Ďumbierska , Nové Mesto - Bratislava III | 7
Ďumbierska , Nové Mesto - Bratislava III | 8
Ďumbierska , Nové Mesto - Bratislava III | 9
Ďumbierska , Nové Mesto - Bratislava III | 10
Ďumbierska , Nové Mesto - Bratislava III | 11
Ďumbierska , Nové Mesto - Bratislava III | 12
Panoramatická terasa 176 m2

Penthouse s terasou

Interiér 208 m2, terasa 176 m2, balkón 28 m2

Bratislava III, Nové Mesto, Ďumbierska

€ 1 140 000

Do obľúbených Zaujíma ma

Nadštandardný strešný 4-izbový byt s priestrannou terasou a panoramatickým výhľadom na mesto a Slavín sídli v atraktívnej rezidenčnej lokalite v blízkosti Železnej studničky a Horského parku.

Výhodou penthousu je, že ide o jediný byt na podlaží, do bytu sa vstupuje priamo z výťahu. Pri vchode sa nachádza priestranný walk-in šatník, hosťovská izba s WC a so vstupom na balkón a technická miestnosť. Dispozíciu bytu ďalej tvorí priestranná obývacia izba s prípravou na krb a vstupom na terasu s výhľadom na Slavín a tiež predprípravou na jacuzzi. Kuchyňa so špajzou, jedáleň, hlavná spálňa s vstupom na balkón, en-suite kúpeľňou a walk-in šatníkom, ďalej tu je tretia spálňa a kúpeľňa s prípravou na sprchový walk-in kút, WC a bidet. V technickej miestnosti je umiestnené tepelné čerpadlo Daikin so zásobníkom zabezpečujúcim vlastné podlahové kúrenie a stropné chladenie, je tu tiež príprava pre práčovňou a serverovňa.

Vybavenie zahŕňa pancierovú podlahu, hliníkové okná s trojsklom, vonkajšie elektrické hliníkové žalúzie, podlahové kúrenie, stropné chladenie, predprípravu pre nadštandardne vysoké interiérové dvere s výškou 240 cm, optické pripojenie internetu. Byt je zabezpečený alarmom a videovrátnikom. Možnosť dokončenia podľa predstavy budúceho vlastníka, ako aj možnosť dokúpenia až 3 parkovacích státí v podzemnej garáži.

Obľúbená rezidenčná lokalita v blízkosti centra mesta poskytujúca všetku občiansku vybavenosť vrátane vzdelávacích a zdravotníckych zariadení, obchodov a supermarketov, s bohatými možnosťami športového vyžitia v susediacej Železnej studničke a neďalekom Horskom parku. Rýchla dostupnosť autom a MHD.

Interiér 208 m2, terasa 176 m2, balkón 28 m2

Cena bytu 1 140 000 EUR s DPH
Cena parkovacieho státia 3x 20 000 EUR s DPH

Cena € 1 140 000
Celková plocha 412 m2
Terasa 176 m2
Balkón 28 m2
Parkovanie možnosť dokúpenia až 3 parkovacích miest
Pivnica Nie
PENB A
Referenčné číslo 33670

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.