Staré Mesto - Bratislava I | 1
Staré Mesto - Bratislava I | 2
Staré Mesto - Bratislava I | 3
Staré Mesto - Bratislava I | 4
Staré Mesto - Bratislava I | 5
Staré Mesto - Bratislava I | 6
Staré Mesto - Bratislava I | 7

Byt 5 izbový

Interiér 115 m2, balkón 19 m2

Bratislava I, Staré Mesto

Svetlý moderný 5-izbový byt s 3 balkónmi a krásnymi výhľadmi na Slavín a Bratislavský hrad sa nachádza na 2. podlaží zrekonštruovaného bytového domu z 30-tych rokov v prestížnej lokalite pokojnej vilovej štvrti v tesnej blízkosti hradu a centra mesta.

Dispozíciu bytu tvoria svetlá obývacia izba s kuchyňou a jedálňou spojené sklenenými stenami s dvoma priľahlými balkónmi. Ďalšiu časť bytu tvoria 3 spálne, z toho jedna spojená s balkónom, 2 kúpeľne, vstupná chodba so samostatným šatníkom či pracovňou.

Štandard bytu v prevedení shell & core tvoria veľkoformátové hliníkové okná s izolačnými 3-sklom, podlahové kúrenie, protipožiarne bezpečnostné vstupné dvere. Vykurovanie vlastným plynovým kotlom. Parkovanie na pozemku pred domom na zatrávnenej spevnenej ploche.

Príjemná lokalita spĺňa predstavy o bývaní v blízkosti prírody a zároveň centra mesta dostupného na pešo. Miesto s plnou občianskou vybavenosťou, výbornou dostupnosťou MHD či s napojením na hlavný dopravný uzol a diaľnicu D2 kúsok od domu. Obyvatelia štvrte majú v blízkosti všetky potrebné služby a inštitúcie: vzdelávacie od jaslí po univerzity, zdravotné, kultúrne i športové.

Interiér 115 m2, balkóny 19 m2 (7 m2 + 7 m2 + 5 m2)

Dokončenie stavby je naplánované na koniec roka 2020.

Súčasťou domu bude výťah, ktorého dobudovanie je naplánované po kolaudácii.
K bytu je možné si dokúpiť 2 parkovacie miesta. Cena jedného parkovacieho státia 25 000 Eur.

Byt je možné prepojiť s penthousom veľkosti 70 m2 s priľahlými terasami 53 m2, nachádzajúci sa na 3. podlaží domu.

Na základe existujúcich opatrení mimoriadne ponúkame tiež videoprehliadky nehnuteľností v reálnom čase.

Cena € 690 000
Celková plocha 134 m2
Balkón 19 m2
Parkovanie Možnosť kúpy vonkajšieho parkovacieho státia v cene 25 000 Eur.
Pivnica Nie
PENB G
Referenčné číslo 35085

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.