Informácie

4-izb. penthouse

Tento výnimočný 4-izbový penthouse s veľkorysými terasami, umiestnený v projekte Einpark ponúka panoramatické výhľady na Bratislavský hrad, Dóm sv. Martina či sad Janka Kráľa z najvyššieho 18. podlažia domu. Poloha novostavby situovanej v prvej línii Petržalky zabezpečuje rýchle spojenie s blízkym centrom či kľúčovými dopravnými tepnami a cyklotrasami.

Dispozíciu bytu s orientáciou na severozápadojuh tvorí veľkoryso riešený otvorený priestor obývacej izby s kuchyňou a jedálňou so vstupom na dve terasy, s dominantným výhľadom na Bratislavský hrad o veľkosti 27 m2 a 13 m2 na Petržalku. Zo vstupnej haly s predsieňou je vstup do spálne so samostatnou kúpeľňou v prvej časti a v druhej vstup do dvoch samostatných spální s ďalšou kúpeľňou. Súčasťou bytu sú aj komora a šatník.

Penthouse disponuje exkluzívnymi oknami Schüco so zvukotesnými hliníkovými rámami a izolačným trojsklom s elektronicky ovládateľnými exteriérovými žalúziami. Reguláciu tepla zabezpečuje dvojzónový digitálny termostat, ktorý rozdeľuje reguláciu na dennú a nočnú zónu. Súčasťou je podlahové kúrenie, vykurovanie bytu zabezpečené fan-coil jednotkami, kamerové systémy, protipožiarne bezpečnostné vstupné dvere.
Štandard bytu zahŕňajú podlahy, interiérové dvere, obklady, dlažby, sanita pochádzajúce od renomovaných výrobcov Duravit, Geberit, Hansgrohe, Rako, Klassen (dokončenie podľa výberu klienta).
Súčasťou bytového domu bude exkluzívna vstupná hala s lobby s 24/7 recepciou a bezpečnostnou službou.

Lokalita disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou – susedná administratívna budova Einpark Offices prinesie nákupnú pasáž s obchodmi, reštauráciami a kaviarňami. V blízkosti sú tiež materské i základné školy a gymnáziá či obchodné centrum Aupark spojené s blízkym peším mostom. Zastávka autobusu v v tesnej blízkosti pred novostavbou. Priaznivci aktívneho trávenia voľného času ocenia bezprostredné napojenie na cyklotrasy do Rakúska či Maďarska.

K bytu je možné si zakúpiť 4 parkovacie státia v podzemnej garáži veľkosti 17,5 m2. Cena parkovacieho státia je 49 900 EUR s DPH. Pre vlastníkov je pripravená aj možnosť osadenia nabíjačky elektromobilu pri garážovom státí.

Interiér 168 m2, terasy 40 m2 (27 m2 + 13 m2)

Pôdorys

 • Pôdorys 1

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  Cena na vyžiadanie
 • Podlahová plocha *
  168 m²
 • Terasa
  40 m²
 • Celková plocha
  195 m²
 • Parkovanie
  garážové státie 39.000 EUR
 • Pivnica
  -
 • PENB
  A
 • Referenčné číslo
  35365
 • Informácie o projekte
 • Na stiahnutie
* Výmera jednotky podľa občianskeho zákonníka. Plocha je tvorená súčtom celej plochy jednotky a ohraničená obvodovými stenami.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie byty v lokalite Bratislavský kraj

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.