Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Byt, 4 izbový

Svetlý tichý byt s bezbariérovým prístupom, praktickou dispozíciou, dvoma terasami a výhľadom na Vyšehrad je umiestnený v 7. podlaží bytového domu stojaceho na atraktívnom mieste na pešej zóne v širšom centre metropoly, medzi Anjelom a novou štvrtou Smíchov City. Pivnica a 2 garážové státie v cene.

Takmer 140 metrový interiér bytu je rozdelený na obývaciu izbu s kuchynským kútom, 3 spálne, 2 kúpeľne (jedna so sprchovacím kútom, jedna s vaňou), veľkú vstupnú halu a komoru. Z oboch strán obklopujú interiér terasy prístupné z obývacej izby, vstupnej haly a 2 spální. Jedna z terás smeruje na sever, druhá terasa smerujúca na juh do pokojného vnútrobloku so záhradou poskytuje výhľad až na Vyšehrad.

Bytový dom s výťahom, podzemnou garážou a záhradou bol dokončený v r. 2006. K vysokému štandardu bytu patria energeticky úsporné hliníkové okná Schüco s dvojsklami (a exteriérovými žalúziami na južnej strane), plávajúca drevená podlaha Kährs, podlahové vykurovanie v kúpeľniach, vstupné bezpečnostné dvere najvyššej kategórie, alarm a videotelefón. Súčasťou vybavenia je aj dizajnové osvetlenie Artemide vo všetkých miestnostiach, krištáľový luster Preciosa v spálni alebo markíza nad južnou terasou. Interiér vyniká množstvom úložných priestorov vrátane záhradného domčeka na mieru na terase, ktorý je vhodný na uloženie sezónneho športového vybavenia. Vykurovanie rieši plynový kotol. K bytu prislúcha pohodlne prístupná pivnica a 2 garážové státia (vedľa seba).

Výhodná poloha v bezprostrednej blízkosti všetkého potrebného: obchodno-zábavných centier, množstva reštaurácií, kaviarní, obchodov, materských a základných škôl, gymnázia aj Francúzskeho lýcea. Výbornú dopravnú dostupnosť zaisťuje metro linky B a mnoho električkových liniek, autobusový terminál a rýchle napojenie autom na Mestský okruh. Oblasť spríjemňuje niekoľko zelených plôch: parky Sacré Coeur, Mrázovka alebo sady Na Skalce, blízko je aj smíchovská náplavka.

Podlahová plocha 137,84 m2, terasy 42,48 m2 (16,15 m2 a 26,33 m2), pivnica 2,2 m2.

Okrem bežných prehliadok nehnuteľností ponúkame aj videoprehliadky v reálnom čase cez WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype atď.

Vybavenie

 • Výťah

Pôdorys

 • Pôdorys 1

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  895 049 €
 • Poplatky za služby
  5 947 Kč mesačne
 • Interiér
  138 m²
 • Terasa
  42 m²
 • Celková plocha
  180 m²
 • Parkovanie
  Áno
 • Pivnica
  -
 • PENB
  C
 • Referenčné číslo
  38038
 • Na stiahnutie

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie byty v lokalite Hlavné mesto Praha

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.