Holešovice - Praha 7 | 1
Holešovice - Praha 7 | 2
Holešovice - Praha 7 | 3
Holešovice - Praha 7 | 4
Holešovice - Praha 7 | 5
Holešovice - Praha 7 | 6
Holešovice - Praha 7 | 7

Byt 5 izbový

Interiér 149 m2

Praha 7, Holešovice

Projekt rodinného mezonetového bytu s veľkorysou výmerou 149 m2 bude realizovaný v najvyšších podlažiach prvorepublikového bytového domu s výraznou rondokubistickou fasádou, 15 bytovými jednotkami a privátnou záhradou s vysokými stromami vo vnútrobloku. Dom stojí v bočnej jednosmernej ulici v atraktívnej lokalite Letná len pár krokov od Stromovky. Dokončenie interiéru do 12 mesiacov od uzatvorenia zmluvy.

Návrh dispozície od renomovaného architektonického štúdia počíta vo vstupnej úrovni (na 7. podlaží) s veľkou obývacou izbou s prípravou na kuchyňu, spálňou s en-suite kúpeľňou, ďalšími 2 spálňami (orientovanými do vnútrobloku), kúpeľňou, 2 samostatnými toaletami, komorou a predsieňou. V podkrovnej galérii je plánovaná pracovňa / spálňa s kúpeľňou.

Byt bude dokončený vrátane podlahových krytín z masívnych dubových lamiel, povrchov kúpeľní a toaliet aj sanitárneho vybavenia, vstupných a interiérových dverí, zabudovaného osvetlenia alebo vstavaných skríň uvedených v pôdorysných plánoch. Interiér budú presvetľovať veľké ateliérové okná. Súčasťou vybavenia nebude kuchynská linka alebo spotrebiče. Kúrenie bude zabezpečené plynovým kotlom so zásobníkom TUV, bude tu tiež príprava na klimatizáciu. Budova bola postavená v 20. rokoch 20.storočia významným staviteľom Václavom Nekvasilom, je pekne udržiavaná a má moderný presklený výťah.

Obľúbená časť Prahy 7 Letná s jedinečnou atmosférou ponúka všetok komfort. Služby na vysokej úrovni, množstvo zelene, kultúrne vyžitie aj blízkosť centra. 2 minúty chôdze od domu je Veľtržný palác, artové kino Bio Oko alebo obchodné centrum Stromovka. V pohodlnom dosahu je električková zastávka, materské a základné školy aj gymnázium. Štvrť obklopujú dva veľké parky: Stromovka a Letenské sady.

Interiér 149 m2.

Cena € 761 450
Celková plocha 149 m2
Parkovanie Nie
Pivnica Nie
PENB G
Referenčné číslo 38521
Zobraziť všetky plány

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.