Bubeneč - Praha 7 | 1
Bubeneč - Praha 7 | 2
Bubeneč - Praha 7 | 3
Bubeneč - Praha 7 | 4
Bubeneč - Praha 7 | 5
Bubeneč - Praha 7 | 6
Bubeneč - Praha 7 | 7
Bubeneč - Praha 7 | 8

Byt 4 izbový

Interiér 111 m2, balkón 4 m2, záhrada 113 m2

Praha 7, Hlavné mesto Praha

Nový byt 4+kk s balkónom, privátnou predzáhradkou aj záhradou vo vnútrobloku je súčasťou elegantného domu z r. 1907 stojaceho na prestížnej adrese vo vyhľadávanej časti Prahy 7 na Letnej. Rezidencia sa nachádza v jednosmernej ulici lemovanej stromoradím a len pár krokov od lesoparku Stromovka. Predpokladané dokončenie Q3 2021.

Dispozičné riešenie bytu na 1. podlaží ponúka obývaciu izbu s čiastočne oddelenou kuchyňou a vstupom na juhovýchodne orientovanú predzáhradku, pracovňu, 2 spálne - jednu s en-suite kúpeľňou a balkónom a druhú s prístupom do záhrady, ďalej kúpeľňu, samostatnú toaletu a predsieň. Túto plánovanú dispozíciu je možné cca do júna r. 2021 ešte upraviť podľa želania klienta.

V interiéri sú nové dubové podlahy, nové špaletové okná a kazetové dvere (repliky pôvodných), bezpečnostné vstupné dvere 3. stupňa, nové kúpeľne a omietky. Pôvodne secesná budova prešla v 30. rokoch 20. storočia prestavbou, pri ktorej boli pridané 2 podlažia a zmenený charakter fasády do súčasnej podoby. Teraz má dom novú strechu, stúpačky, rozvody, výťah a centrálne kotolňu. K jednotke prislúcha veľkorysá pivnica o veľkosti 14,4 m2 prepojený schodami so záhradou.

Vysoko žiadaná lokalita umeleckej štvrti Letná s útulnými kaviarňami, bistrami, reštauráciami i obchodmi sa rozkladá v tesnom susedstve Stromovky a v blízkosti Letenských sadov. Neďaleko sa nachádza materská a základná škola i gymnázium, pošta, niekoľko ihrísk či Národné technické a poľnohospodárske múzeum. Ďaleko nie je do artového kina Bio Oko alebo Národnej galérie. Rýchle spojenie s centrom zabezpečujú električky, stanica metra Hradčanská alebo Vltavská sú vzdialené len pár minút jazdy.

Podlahová plocha 111,1 m2, záhrada 112,8 m2, balkón 4,3m2, pivnica 14,4 m2.

Fotografie sú vzorové, z iného bytu v projekte.

Cena € 933 959
Služby Kč 6 711
Celková plocha 115 m2
Balkón 4 m2
Záhrada 113 m2
Parkovanie Nie
Pivnica Áno
PENB G
Referenčné číslo 38915

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.