Novovysočanská, Libeň - Praha 9 | 1
Novovysočanská, Libeň - Praha 9 | 2
Novovysočanská, Libeň - Praha 9 | 3
Novovysočanská, Libeň - Praha 9 | 4
Novovysočanská, Libeň - Praha 9 | 5
Novovysočanská, Libeň - Praha 9 | 6
Novovysočanská, Libeň - Praha 9 | 7
Novovysočanská, Libeň - Praha 9 | 8
Novovysočanská, Libeň - Praha 9 | 9
Novovysočanská, Libeň - Praha 9 | 10
Novovysočanská, Libeň - Praha 9 | 11

Byt 2 izbový

Interiér 40 m2, balkón 12 m2

Praha 9, Hlavné mesto Praha

Príjemne svetlý byt s priestranným balkónom a garážovým státím, kompletne vybavený v duchu súčasných trendov, je súčasťou projektu Bydlení na Krejcárku dokončeného v r. 2019. Bytový komplex s množstvom upravených zelených plôch je zasadený do stráne na rozhraní Libne a Žižkova v blízkosti športovísk a je v pohodlnom dosahu MHD. Cena zahŕňa 15% daň z pridanej hodnoty.

Plochu bytu na 5. podlaží tvorí obývacia izba s kuchyňou, spálne, predsieň a kúpeľňa. Obe izby majú francúzskymi oknami vstup na severozápadne orientovaný krytý veľký balkón.

K štandardu patria plastové okná, požiarne bezpečnostné dvere s bezpečnostným kovaním, digitálny audio systém s prípravou na videotelefón, laminátové plávajúce podlahy, moderné dátové optické rozvody, systém riadeného vetrania s rekuperačnou jednotkou a centrálne vykurovanie. Nová kuchynská linka obsahuje umývačku riadu, teplovzdušnú rúru, sklokeramickú varnú dosku, digestor a chladničku, v byte sú vstavané skrine. Kúpna cena zahŕňa garážové státie, murovanú pivničnú kóju a všetko interiérové ​​vybavenie (jedálenský stôl, stoličky, rohová rozkladacia sedačka, posteľ boxspring, konferenčný stolík). Obyvatelia môžu využívať kočikárňu, v garážach funguje dobíjanie elektromobilov. Spoločné priestory sú hliadkovali kamerovým systémom.

Dom stojí v lokalite, kde sa stretáva zelená časť Žižkova s ​​priemyselnou Libňou, ktorá prechádza postupnou revitalizáciou. Priamo pri komplexe je autobusová zastávka (obsluhovaná i nočným spojom), cca 10 minút chôdze je vzdialená električková zastávka. Kúsok je do lesa Na Krejcárku, na ktorý nadväzuje park na vrchu Vítkov. Neďaleko sa nachádza obľúbený športovo-rekreačný areál Pražačka (s krytým aj vonkajším bazénom a posilňovňou), tenisové kurty alebo športová hala.

Interiér 40,6 m2, balkón 11,6 m2, pivnica 4,1 m2.

Cena € 269 637
Celková plocha 52 m2
Balkón 12 m2
Parkovanie Áno
Pivnica Áno
PENB B
Referenčné číslo 38929

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.